Ponovo eskalacija: Izrael prekršio primirje, Iran zatvorio Hormuški moreuz
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET.
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 Vjerujes svemu sto pricaju da si bio papak u Iranu vise od 50% zena nije pokriveno! Nego zidovska propaganda.
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 I propagande i to plaćene vjerovatno. Posebna je to vrsta laži da nekog prikaze u ružnom svjetlu. A to mogu samo najgore vrste ljudi.
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 Cifutski zio bot mamicu ti prodanu
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 Jesi li se raspitao serxonja koliko je palestinskih žena djece desetnama godina silovano imalo najgoru torturu ko nacisti oni rade.Jesi li se možda raspitao da u Americi leži po zatvorima 30 miliona ljudi jesi li se raspitao kakva prava i danas imaju crnci i svi obojeni.Jok ti znaš kako je u Iranu jer mrzš sve muslimansko.Nije Iran napao Ameriku niti Izrael serxonja...Spavaš na ovom portalu i laješ keru.Mrš!
IRANSKA pjevačica Parastoo Ahmadi i osam članova produkcijskog tima, uključujući glazbenike, osuđeni su na 74 udarca bičem zbog koncerta koji je 2024. godine uživo prenošen na njezinu YouTube kanalu. Prema sudskim dokumentima, kazneni sud pokrajine Qom umjetnicima je izrekao kaznu bičevan IRANSKA pjevačica Parastoo Ahmadi i osam članova produkcijskog tima, uključujući glazbenike, osuđeni su na 74 udarca bičem zbog koncerta koji je 2024. godine uživo prenošen na njezinu YouTube kanalu. Prema sudskim dokumentima, kazneni sud pokrajine Qom umjetnicima je izrekao kaznu bičevanja, dvogodišnju zabranu napuštanja zemlje te dvogodišnju zabranu umjetničkog djelovanja. Optuženi su za narušavanje javnog morala proizvodnjom i objavom "vulgarnog i nemoralnog sadržaja" na internetu. Iako službena pravosudna novinska agencija još nije objavila presudu, organizacije za ljudska prava i odvjetnici koji su pregledali dokumente tvrde da se ona uklapa u obrazac uhićenja i sudskih progona umjetnika koji javno prkose režimu. Smatraju da je riječ o širem pokušaju odvraćanja od kulturnog otpora. Priveli ih ubrzo nakon objave snimke 29-godišnja Ahmadi u prosincu 2024. izvela je domoljubnu pjesmu "Az Khoone Javanane Vatan" ("Iz krvi mladih domovine") bez hidžaba tijekom prijenosa uživo koji je ubrzo postao viralan. Nedugo nakon objave snimke kratko je bila pritvorena zajedno s nekoliko glazbenika, no ubrzo su pušteni na slobodu. Vlasti su kasnije pokrenule službeni postupak zbog objave videa.
EVO RADIKALNE LIJABE,NAĐITE PA PROČITAJTE AKO STE PISMENI.NASLOV JE ,IRANKA PJEVALA BEZ HIĐABA.
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 70 % su zene u iranu doktori nauka.zemlja pod sankcijama 50 godina,postavila najmocniju zemlju svijeta,s druge strane stola,ali *****e cifutsko kreira sav nered u svijetu.pakestina free.
EVO RADIKALNE LIJABE,NAĐITE PA PROČITAJTE AKO STE PISMENI.NASLOV JE ,IRANKA PJEVALA BEZ HIĐABA. ka user90104
IRANKA PJEVALA BEZ HIDŽABA A ONI JE OSUDILI NA BIČEVANJE I TO 75 PUTA.MAJKO MOJA U KOJEM VIJKU ONI ŽIVE.ONI SU OPASNI ZA CIJELI SVIJET. ka user90104 Opasni su Srpski i Hrvatski fa.isti koji su zločinci i koji su ubili na hiljade žena djece i nevinih😡
EVO RADIKALNE LIJABE,NAĐITE PA PROČITAJTE AKO STE PISMENI.NASLOV JE ,IRANKA PJEVALA BEZ HIĐABA. ka user90104 IDI FA.SISTO *****I COVICU I DODIKU🤣😂😂