Hegseth na obilježavanju Dana D: "Danas europske plaže osvajaju druge, opasne ideologije"
/ Komentari (20)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Prequel
***
***
***
.............
Smrdljiv Vlah poljem trci, a pop za njim da ga prci. Utom Vlah krenu nazad a pop mu ga zgura sa zad! Majka vlaska popu vice, nemoj njega evo pitchke. Uzalod joj sva ta graja, sincini ga pop do jaja. ka Atletika Najgore je što to nije Vlah niti je u pitanju Kršćanin nego Musliman koji piše samo radi provokacija. I ovako ratuju naše dijaspore patriote na socijali
***
Hegseth je pravi kreten al širi ovu desničarsku mantru, a njegova država je kriva zbog ovih pomjeranja, toliko su brojne zemlje uništili pa se čude odakle toliko migranata, a ionako su nastali od migracija...
Uskoro krece reset u Europi. Sreca pa imamo posla s glupim neprijateljem. Ne znas ko je gluplji arapi ili turci
Hegseth, Seth je egipatski Bog smrti. Dovoljno da shvatimo o kakvom se vjerskom fanatiku radi. On nije samo budala, on je opasna budala!
Našao desničarski fašista držati lekcije EU. Nosi se i ti i onaj kriminalac na vlasti u p.m....
***
Uskoro krece reset u Europi. Sreca pa imamo posla s glupim neprijateljem. Ne znas ko je gluplji arapi ili turci ka Milo Sto je pametniji, pametan se glupom vise cini glup.
Mars dzukelo jedna smrdljiva.
Vas komentar je prijavljen kantonalnom tužilaštvu zbog izazivanja rasne i vjerske mržnje i netrpeljivosti. Tužilaštvo je uputilo nalog ovlaštenim institucijama za lociranje IP adrese sa koje je upućen komentar. Kazna za ovaj prekrsaj krece se od 6 mjeseci do 3 godine zatvora. Kazna do jedne godine moze se otkupiti za 36 000 maraka. ka Administrator . nego da čeka prijave tužibaba ko je šta napisao u komentaru
Vas komentar je prijavljen kantonalnom tužilaštvu zbog izazivanja rasne i vjerske mržnje i netrpeljivosti. Tužilaštvo je uputilo nalog ovlaštenim institucijama za lociranje IP adrese sa koje je upućen komentar. Kazna za ovaj prekrsaj krece se od 6 mjeseci do 3 godine zatvora. Kazna do jedne godine moze se otkupiti za 36 000 maraka. ka Administrator
Je u rukama bolesnih, sociopatskih degenerika. Definitivno. Slika ovog bivšeg vikend pomoćnika novinara govori više od 1000 riječi ...
***
Poglavice plemena su 1492.upozorile da se "Ostrvo kornjača suočava sa invazijom opasnih ideologija koje dolaze morskim putem.”
Uskoro krece reset u Europi. Sreca pa imamo posla s glupim neprijateljem. Ne znas ko je gluplji arapi ili turci ka Milo MISLIS SRBI ILI HRVATI???????????????