Državljanka Njemačke proklizala na snijegu, teže povrijeđen Bosanac
Državljanka Njemačke izazvala je udes kada je proklizala na putu prekrivenom snijegom i tom prilikom je povrijeđena, kao i njena saputnik, 33-godišnji muškarac iz Bosne i Hercegovine.
Austrijski medij ORF prenosi da se u srijedu, na putu B187 iz pravca Ehrvalda ka Garmišu desila prava drama kada 32-godišnja Njemica na snijegom prekrivenom kolovozu izgubila kontrolu nad vozilom.
Ona je u blagoj desnoj krivini prešla preko sredine kolovoza, nakon čega se njen automobil sudario sa vozilom koje je dolazilo iz suprotnog pravca, kojim je upravljao 51-godišnji njemački državljanin.
Meteor pao u BiH? Objavljen snimak, poslana poruka lokalnom stanovništvu
Njemica i njen saputnik zadobili su teže povrede. Hitna pomoć ih je prevezla u bolnicu u Garmišu. Vozač drugog vozila prošao je bez povreda, ali u velikom šoku.
Zbog nesreće ovaj dio puta je bio jedno vrijeme zatvoren, prenose Nezavisne.
Fotografiju nakon udesa pogledajte na linku OVDJE.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.