Bizarna odluka: Trump na važnu poziciju imenovao 22-godišnjeg vrtlara
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
pa Bih je za Krampa državetina, iako smo dno dna
Idiokratija na djelu…
Nije to nista,kod mene u rupi moga idola Konakovica stave za prvog covjeka drzave a on samo sto je u Travniku fakultet za sklekove falsifikovao.
pa Bih je za Krampa državetina, iako smo dno dna ka hahahahahah Amerika i dalje ostaje najjaca drzava na svijetu koja moze sta hoce a ta bosna koju ti je Amerika napravila postoji kao komedija na mapi svijeta.
Amerika i dalje ostaje najjaca drzava na svijetu koja moze sta hoce a ta bosna koju ti je Amerika napravila postoji kao komedija na mapi svijeta. ka Slijepce
more mu zaljevat cvijece u uredu.Za drugo se svakako nece pitati.
Nisu ništa bolji ni oni kod nas što su završili Prcićev tzv. Američki univerzitet i odmah se promptno zaposlili u državne institucije.