Bijes u Velikoj Britaniji: Izraelski turisti srušili krst i od kamenja napravili Davidovu zvijezdu
/ Komentari (14)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Zlo za sve narode jevreji, narod koji samo sebe smatra ljudima a ostale zivotinjama.
Maa kakvi ! Pa ovo nikada ne bi uradili jevreji kršćanima, ono vole kršćane pogotovo katolike naše matane kamene jer im matani pružaju punu podršku i ljubav u činjenju ratnih zločina i genocida u Gazi i općenito svugdje protiv muslimana. Ovo su 100% ubačeni tajni radikalno "islamistički" agenti koje je obučavala SDA stranka kako bi svijet pogrešno optužio fine i prekrasne miroljubive jevreje. Molim naše drage manjince matane kamene od 5% iz BiH da potvrde ovu priču jer oni imaju pravodobne i "realne" informacije ! Hvala unaprijed našim matanima.
To nije grupa -navodno- jevrejskih turista. To je zapravo grupa nizvodno ŽIDOVSKIH turista. fincija i anderlojke mi.
Maa kakvi ! Pa ovo nikada ne bi uradili jevreji kršćanima, ono vole kršćane pogotovo katolike naše matane kamene jer im matani pružaju punu podršku i ljubav u činjenju ratnih zločina i genocida u Gazi i općenito svugdje protiv muslimana. Ovo su 100% ubačeni tajni radikalno "islamistički" agenti koje je obučavala SDA stranka kako bi svijet pogrešno optužio fine i prekrasne miroljubive jevreje. Molim naše drage manjince matane kamene od 5% iz BiH da potvrde ovu priču jer oni imaju pravodobne i "realne" informacije ! Hvala unaprijed našim matanima. ka Tri točke Mogao bi ti kao i tvoja bradata braća preko Srbije i Madjarske u Eu
***
Mogao bi ti kao i tvoja bradata braća preko Srbije i Madjarske u Eu ka Cvijet Siguran sam da ti EU vidiš iz svog kamenjara jedino i isključivo preko tv-a ili starih Yu razglednica koje listaš da ti prođe vrijeme dok čuvaš stada koza podno Kupreškoga polja, ja em imam diplomatski pasoš BiH em dokumenta tj državljanstvo RH tako da odlazak u EU mi dođe kao odlazak iz dnevne u spavaću sobu. Selam matane kameni ! P.S. Kako god, zaslužio si sendvič i dvojni c, javi se logistici.
Se baš Osilili.Ta šaka jada bi cijelom svijetu da sude i prijete.Eto sad vam je svima jasno zašto je Hitler htio ove stane da istri****.Nažalost nije dovoljno.Lijepi je rekao ako mi to ne učinimo oni će potlačiti cijeli svijet.Zamislite da ih on ne istri**** po Evropi šta bi bilo sa ljudskom rasom
Maa kakvi ! Pa ovo nikada ne bi uradili jevreji kršćanima, ono vole kršćane pogotovo katolike naše matane kamene jer im matani pružaju punu podršku i ljubav u činjenju ratnih zločina i genocida u Gazi i općenito svugdje protiv muslimana. Ovo su 100% ubačeni tajni radikalno "islamistički" agenti koje je obučavala SDA stranka kako bi svijet pogrešno optužio fine i prekrasne miroljubive jevreje. Molim naše drage manjince matane kamene od 5% iz BiH da potvrde ovu priču jer oni imaju pravodobne i "realne" informacije ! Hvala unaprijed našim matanima. ka Tri točke da si ibačeni genocidnozločinački psi .Dijete ti ****no lipsano
***
Siguran sam da ti EU vidiš iz svog kamenjara jedino i isključivo preko tv-a ili starih Yu razglednica koje listaš da ti prođe vrijeme dok čuvaš stada koza podno Kupreškoga polja, ja em imam diplomatski pasoš BiH em dokumenta tj državljanstvo RH tako da odlazak u EU mi dođe kao odlazak iz dnevne u spavaću sobu. Selam matane kameni ! P.S. Kako god, zaslužio si sendvič i dvojni c, javi se logistici. ka Tri točke Rekao i onda si se probudio i ti ležiš na livadi a 🐕 ovčar te liže i onda si digao glavu i vidio si sa desne strane stado 🐑🐏 pravo 🫏 kako pasu a onda ti sine a da ti si ovčar
Rekao i onda si se probudio i ti ležiš na livadi a 🐕 ovčar te liže i onda si digao glavu i vidio si sa desne strane stado 🐑🐏 pravo 🫏 kako pasu a onda ti sine a da ti si ovčar ka To si Ja sam ti rekao sve onako kako jeste i nikako drugačije. Tvoje je da vjeruješ ili ne. U svakom slučaju imaš pravo na svoje mišljenje. Uupss, ti si bot matana kamenjaraca, a botovi nemaju pravo na svoje mišljenje. Ali nebitno, neće ti se ukinuti sendvič i dvojni c, bez brige budi. Samo se javi logistici, reci da te je poslao čika Simo, zvani Sićko.
aju po Britaniji, kao i po cijelom svijetu.
... vise vjerujem u necije rijeci - svijet bez jevreja je bolji i mirniji svijet!
Mašallah terorista