Burne reakcije u Njemačkoj: Desničarska stranka AfD želi zabraniti hidžab u školama
/ Komentari (6)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Zadnji put kad su branili zapadne vrijednosti od judeo-boljsevicke zavjere, njemacka je bila poravnata, podijeljena, izazvala rat u kom je izginulo 2% svjetske populacije, ubijeno 6 miliona jevreja i Evropa bila u rusevinama. Sada peru prljavu savjest od holokausta palestinskom krvlju, podrzavanjem jevrejskih ùştaṣ̌a cionista i njihove ndh u palestini i krive arape i muslimane za svoj rasizam?!
Veći problem je što hoće da izađu iz Šengena i ukinu euro. Ode EU na fabričke postavke prije 1990. Moja nena još čuva njemačke marke iz 1990, nek se nađe, lako ćemo za hidžab
Odredite visinu kazne/1000,,evrića/pa neka nosi kome nije skupo
Zabraniti,ko nece poslati ih talibanima,
Zadnji put kad su branili zapadne vrijednosti od judeo-boljsevicke zavjere, njemacka je bila poravnata, podijeljena, izazvala rat u kom je izginulo 2% svjetske populacije, ubijeno 6 miliona jevreja i Evropa bila u rusevinama. Sada peru prljavu savjest od holokausta palestinskom krvlju, podrzavanjem jevrejskih ùştaṣ̌a cionista i njihove ndh u palestini i krive arape i muslimane za svoj rasizam?! ka Nestalo im jevreja jer su ih pobili 1933-45? Plan o islamizaciji Evrope propada,Evropa se budi polako..
Plan o islamizaciji Evrope propada,Evropa se budi polako.. ka Nema groodjanske