Saobraćaj: Gužve na prijelaz Doljani

Radiosarajevo.ba
Saobraćaj: Gužve na prijelaz Doljani
Povoljni uvjeti za vožnju i povremeno pojačan promet vozila karakterišu danas saobraćajnu situaciju u Bosni i Hercegovini. 
 
Zbog sanacije mosta na prevoju Komar potpuno je obustavljen saobraćaj na magistralnom putu M-5 Travnik-Donji Vakuf. Vozila koriste alternativni pravac M-16.4 Novi Travnik-Bugojno (preko Rostova). 
 
Saobraćaj je zbog radova u tunelu “Čeljigovići” obustavljen i na magistralnom putu M-5 Sarajevo-Pale, a vozila preusmjerena na obilazne pravce. 
 
Na GP Doljani na izlazu iz naše zemlje čeka se oko pola sata. Podsjećamo da su tokom ljeta za putnička vozila otvoreni i malogranični prelazi Unka (u blizini Doljana) i Čepikuće (općina Ravno). Na ostalim graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 10 minuta, saopćeno je iz BIHAMK-a.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije