Sanacija pruge: Kreću vozovi od Sarajeva do Doboja

Radiosarajevo.ba
Sanacija pruge: Kreću vozovi od Sarajeva do Doboja

Željeznice Republike Srpske saopštile su da će od sutra djelimično biti uspostavljen međunarodni putnički saobraćaj, odnosno da će do saniranja poplavom oštećene pruge vozovi saobraćati na relaciji Sarajevo-Doboj–Sarajevo, piše Fena.

Po redu vožnje u saobraćaju će biti vozovi sa polascima iz Sarajeva u 10.46 za Doboj i iz Doboja u 15.09 za Sarajevo.

Uspostavljanje kompletnog putničkog saobraćaja na relaciji Banja Luka - Doboj - Banja Luka, kao i međunarodnog na relaciji Sarajevo - Zagreb - Sarajevo planira se nakon završetka radova na sanaciji ugroženog dijela pruge.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije