Vučić u Crnoj Gori branio protjerane srbijanske 'aktiviste': "Željeli su napraviti bolju atmosferu"
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Izazivanje nereda, tuča, ubadanje noževima, krađe, demonstracije do besvijesti, nasilništva, a ako se pruži mogućnost čak i ugodno s korisnim: pucanje u civile s brda i neselektivno granatiranje djece. A ko ostane živ - strijeljanje i zakopavanje u kolektivne grobnice. Po tradiciji naravno. Dobra ti ta bolja atmosfera, picousti prihopato iz Čipuljića. Samo, biće da ni Crnogorci više nisu frajeri i da si im malo dosadio, šizofreničaru bolesni .....
čirslidersice iz zabele i mitrovice...pusiQrke kao i ovaj žvalonja
Je stigao u Sarajevo da napravi bolju atmosfweu
čirslidersice iz zabele i mitrovice...pusiQrke kao i ovaj žvalonja ka vuçiqi i i Višekruna
Dali Crnogorci aci da ga malo ljubne, a ovaj nezahvalnik se jos i zali!
Izazivanje nereda, tuča, ubadanje noževima, krađe, demonstracije do besvijesti, nasilništva, a ako se pruži mogućnost čak i ugodno s korisnim: pucanje u civile s brda i neselektivno granatiranje djece. A ko ostane živ - strijeljanje i zakopavanje u kolektivne grobnice. Po tradiciji naravno. Dobra ti ta bolja atmosfera, picousti prihopato iz Čipuljića. Samo, biće da ni Crnogorci više nisu frajeri i da si im malo dosadio, šizofreničaru bolesni ..... ka A Bolja atmosfera je: Ako je iko bolestan onda si to ti. Samo je pitanje da li si vise bolestan od mržne ili od otrova sto te tvoji mediji zatrovase. Misu ni oni mislili da te toliko zatruju, ali tvoja niska inteligencija je orevazisla ocekivanja
Koji bolesnik ,mamu je bo svoju pe der sko lez be je jsko kri mi nal nu.
Jaaaaoooo😂