Vučić najavio ostavku: "Ovo su moji poslijednji dani na mjestu predsjednika"

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Pinokio..

Opet laze , cuj narednim sedmicama hahaha koja ponovljena laz..

ABA

KADA ODE MIJENJA GA SMECE BRNABICKA KOJOJ ĆE ON GOVORITI ŠTA DA RADI SRBIJA JE ZASLUŽILA DA IMAVUCICA KOJE JE ZLOČINE NAPRAVILA U HR. BIH. I NA KOSOVU

Mikoja

Doći će im ono.. ni m ni ž

DABOGDA TI ZADNJI BILI

I NA OVOM SVJETU GADE GENOCIDNI

kakav je sad marifetluk u pitanju,

opet neka prevara,zar su toliko naivni ovi ljudi

Ne znam

Vučko je meni šega ne trba duše griješit Ima on tih momenata eto pogledajte Napravio je nešto istini za volju Nije se rodio što je svima ugodio Malo sa Miletom igro igre mada je to Miki Navlačio više Iz onih šema od prije al nema od toga ništa Ipak u bosni su bošnjaci moć Djabe ovr neke šrmee to znamo da je bez veze ti Pokušaji i to sve skupa Al eto žao mi tih provala Ko će sad provaljivati i to Štaćeno kad nestane Mileta i Ace Kog ćemo napadati i ismijavati se Nemoj Aco Bosne dirat to što Mile Je ne smatra svojom to jr Mile on to tako Al i i on folušks sce funkcioniše maksimalno Malo to tastave bih 92 ga Ne tjera njih niko iz bosne Što je radovan viko bego oni hoće iz bosne A ne znaju kud Pa eto malo se skloniš pa ćemo vidjeti šta će biti

Snajperista

Jadna je srbija dok ti njome vladas. Kako je moguce pricati da je lijepo u srbiji kad svi vide da je samo tvojim uvlakacima lijepo. Zar mislis da si pametniji od stotine hiljada studenata i profesora....takvo djubre srbija nikad nije imala

Nemoj vrijedjati kako te stid

Jadna je srbija dok ti njome vladas. Kako je moguce pricati da je lijepo u srbiji kad svi vide da je samo tvojim uvlakacima lijepo. Zar mislis da si pametniji od stotine hiljada studenata i profesora....takvo djubre srbija nikad nije imala ka Snajperista Nije on je sa sstativom kišovrandjija Slučajno se snajper desio tu Nije on kriv što yu ga vojo i budale izofiralre Da nosi ki0obran sa optikom Znamo jako dobro šta je radio Gdje je bio kako je došao Djaba su s****li aleksića Ima tu drugih dubljih stvari Kako je to sve funkcionisslo Al to nikD neće izać na vidjelo Za****no je to ove budale se upecalr Jbg

Psihopat iz Čipuljića

Mnogo bi ugodnije bilo čuti da su mu posljednji dani života al haj .......

Gledaj

Djaba eevo došo onaj miletov kako ono Kako se 8no zove onaj sdb iz zvornika Nešts oni po zvorniku Kažnjavaju za zzastave i utakmice A sa drge dtrane miletov dajdjić predsjednik Ns a Bosna pobjedi nije im pravo Ja da je drbija pobjedila Ja bih opet sa zastavom bosne slavio Ove budale hoće vlast i to je Nema to veze ya bošnjama i srbima Nego to je glupani da glasaju z vlast Da se naprdjuje I kad nestanu svi sa ovih prostora šta onda Vlast ko će biti Mudo marjanovo Svakako je svako *****io Zbog budala da vladaju Hoće onaj zatvorenik bezbrdnjak Što je otganiziro paljenje srpske Zastave A budala istog momenta se znalo I ko yu i šta su I sad ono prdalo kampanju hoćr. Da pokrene Budale do ****e *****ine

Ona neka

Koliko je dobio da se odlijepi iz fotelje te je ustupi onom razvratu ? Skontao je napokon da nije nadlezan za mnogo toga al kada zamjene fotelje on i ono onda ce imati sluga chifutska Znaci srbijanci moje saucesce tesko vam se kao i svim narodima sa ovim stocarima i pijacarima na vlasti koji chifutarima prodaju i drzavu i narod kao da im je babovina

/ Najnovije