Još jedna potvrda je stigla: Građani Bosne i Hercegovine drugi po broju turista u Makarskoj

/ Komentari (17)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Gost_Radio_Sarajeva

Veliki broj Engleza. More ce biti puno neprikladnih sorceva umjesto kupacih gacica.

***

***

Hahah

A ovi iz njemacke su hakodjer gastarbajteri.

Tito Titin

Ostavljajte im pare a hebu vam ***** *****sku na svakom koraku , koji ste vi debilni retardi

Bosniaks

Go home

A ti

Ostavljajte im pare a hebu vam ***** *****sku na svakom koraku , koji ste vi debilni retardi ka Tito Titin Nemas ni za pastetu

pašteta I paradajaz

Turisti

Bosnoljubi

Sve do Zadra je bila Bosna. To primorje treba vratiti Bosni obzirom da ugovor o zakupu nije ispoštovan.

***

***

***

***

***

***

Miki

Sve do Zadra je bila Bosna. To primorje treba vratiti Bosni obzirom da ugovor o zakupu nije ispoštovan. ka Bosnoljubi Sve je ovo bilo rimsko carstvo, sve vratiti rimu, debilu ti, i tvoja okupatorska pamet

Miki

Ljudi su skontali batali Tunis,Tursku nigdje nije ljepše za svoje pare nego ispod Biokova ka Miris,bora i kamena... Naravno da je ljepse nego u turskoj, albaniji, spaniji, to i budala zna, samo pogani bosnjo nesto sere i glumata, a nema za kifle

***

***

Komentator

Sve do Zadra je bila Bosna. To primorje treba vratiti Bosni obzirom da ugovor o zakupu nije ispoštovan. ka Bosnoljubi A tko ce vratiti, oces mozda ti skupit damu. Pokusali su to i komse tvoje puno brojniji i naoruzaniji pa su razbijene njuske na traktore

Realno

Ostavljajte im pare a hebu vam ***** *****sku na svakom koraku , koji ste vi debilni retardi ka Tito Titin Ajde ne rise citaj nekad komentare na objavu o Hrvatima ili Hrvatskoj bilo kojeg beha portala pa ces vidjet isto to heba n je

Sarajevogirl

Da smo znali, pa da nas jos 1.124 iz BiH dodje, bili bismo ispred Nijemaca... Eh, ubuduce nam ranije javite :)

/ Najnovije