Srbijanski general o Vučiću: "Čamio je čekajući da Trumpu poljubi ruku. Uzalud. Poljubio vrata."

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Prejadno i prestrašno

Zar odrasla osoba sa toliko iskustva može ovako da se zezne i osramoti?! Ovo je blamaža nad blamažama, plaćena milionom.

Četiri Sahata Čamio Čekajuci

Četiri Sahata…

Hahahahahaha

Nije camio Vec ga 3 Dana cekao u WC u hotela u kojem Republikanci oodrzavaju skup Ispred ulaza u WC bio onaj Srbo *****k lobista *****cki smrad Kesic sa toki Wiki da Mu javi Kada Tramp udze da izleti iz klozeta i krene Sa Trampom da tumace Kosovo RS i svjetsku pilitiku Imao je pichoust srece Pa USA gradzani jedu Wegen hranu inace bi prosao Kao ona Nesretne srpska porodice Sto se u septickoj jami otrovala Metanom Ovako je dobro prosao Samo nesvjestica I tezak proljev U narodu poznat kao Drca

Političko Sarajevo

Niko nikad bolje ništa nije rekao, hvala ti puno

Bbbb

Čovjek dobio sracku i to proljev. Dehidrirao totalno. 4 cistaćice čiste wc.

Zanzibarac

Ma proveo burnu noc sa grenelom,a ovaj izgleda ima veliku prangiju hahahahahha,a zna se da je picousti ljubitelj prangija,jbg sad tesko ranjen odsepa na vma jahahhahahhaa

/ Najnovije