Skandalozan potez: Krvnik Ratko Mladić će u Srbiji biti sahranjen uz državne i vojne počasti?

/ Komentari (21)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

011

U svakom gradu u Republici Srpskoj nazvati jednu ulicu po Generalu Mladicu. U Srebrenici mu dici spomenik za hiljade spasenih koje je pustio da izadju iz grada. Visednevni dan zalosti proglasiti na teritoriji Republike Sprske.

Izdrkam mu na kosti

I ovom žvalavom degeneriku, a posebno ovom retardu iznad 011

Nemoj da ti mami ode pica

I ovom žvalavom degeneriku, a posebno ovom retardu iznad 011 ka Izdrkam mu na kosti

Haag je od generala Mladića napravio mučenika

Tek sad ga neće prekriti zaborav.

Zar je neko

Nesto drugo ocekivao Ja licno mislim da ce i Dragan Covic biti Nazocan i brisati suze Dodiku i Aci

Naravno

Kako drugačije

Toooo ACO Srbendo

B AL I JAMA samo U U STA SR AT i majke im K U R VE J e ba T

Amoniman

Čega se pametan stidi, time se budala ponosi.

VAGINPUSTI.SRATKO I DIVLJI VEPAR

TRI BRATA.DABOGDA UBRZO I OSTALA DVA POKUCALA NA VRATA PAKLA

JASENOVCU

MNOGO SI MI MIO. DABOGDA SE TRIPUT PONOVIO.

Bolje imati uz kucu

Leglo zmija i To onih kraljevskih kobri Nego ove divljake

Djeneralu Mladicu

Podici Spomenik NAJVECI NA BALKANU

Da nije bilo Ratka ponovio bi se čitam te fino

MNOGO SI MI MIO. DABOGDA SE TRIPUT PONOVIO. ka JASENOVCU

Gofno

Spaliti i poslati u svemir svakako za sebe misle da su nebeski.

visocica1662

Zvalavi po njamke ti se u te zvalje a njemu na mrtve kosti

Pismeni

Djenerale ostaces zapisan kao veliki Vojvoda uz BESMRTNE Vojvode Stepu Stepanovica, Vojvodu Putnika, Vojvodu Zivojina Misica; Vojvodu Petra Bojovica i ostale...gde su oni tu je i mesto za BESMRTNOG Vojvodu Ratka Mladica

Mlađo

Gde je sada normalan svet u Srbiji - hoće li dopustiti ovo???

Moralni bankrot beogradskog pašaluka

Ma nek se valjaju u blatu.

Normalen svet

Gde je sada normalan svet u Srbiji - hoće li dopustiti ovo??? ka Mlađo b a l i j e su teroristi

Balija je SVINJA

b a l i j e su teroristi ka Normalen svet zato ne jede krmetinu ...da ne bi RODITELjA pojeo

PSETO SI BA LINSKO

MNOGO SI MI MIO. DABOGDA SE TRIPUT PONOVIO. ka JASENOVCU PRE CE se SREBRENIA ponoviti MAJKU TI K U RV U TERORSITICKU JEB EM---da mi te je srest 1 na 1 SVE KOSKE DA TI POLOMIM I ****** DA TRI KENjAM PSU NEnormalni

/ Najnovije