Prodavnica iz Beograda iskoristila modnu marku “Ray-Ban” za veličanje ratnog zločinca Ratka Mladića
/ Komentari (17)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Implodira *****stvo i vuce Srbiju sa sobom. Spremite kokice ljudi, te budale sebi grob kopaju.
SRBIJA JE BILA I OSTALA FA.ISTICKA DRZAVA!
prijavimo na ray-ban(tacka)com/usa/contact-us i napisemo sta su uradili.
Ko kome jamu kopa, saam u nju upada! Ide paad, idee..
Naš brend propagira anti islam stav, te pozdravljamo postupanje Srpskog generala i njegovih viztezova prilikom oslobadjanja Srpske Srebrenice! Nosite Ray Ban ako genocida nije bilo!!!
I PAMPERS PELENE KO UKENJANI IM DZENERAL
Heroj!
>>Naš brend propagira anti islam stav, te pozdravljamo postupanje Srpskog generala i njegovih viztezova prilikom oslobadjanja Srpske Srebrenice! Nosite Ray Ban ako genocida nije bilo!!! ka Odgovor Ray Ban<< Ja sam dobio drugaciji odgovor na prijavu u mail-u, sto znaci da jos nisi naucio da govoris istinu! Vjezbaj i dalje, trebace ti…
Cidasi dokazano
Treba otvoriti rubriku za prijavu pod nazovom glup ko kujac, debil
Šta mozeš bolje ocekivati od gadova i genocidaški vlaha??? Jednom gad, uvijek gad!!!
Trebali su njegovu sliku staviti na Pampers kako nasmijan vrsi nuzdu u pelene sa dignutim palcevima. Srpski heroj koji ukenjan sjedi u celiji je njihov ponos, ali kakav narod takva i dika.
Stalno ih nosim. Stalno.
SRBIJA JE BILA I OSTALA FA.ISTICKA DRZAVA! ka ABA . . Šta te bolan briga. Nek umru bolan u neznanju i fašizmu. Klerofašizmu.i svemu drugom najgorem bolan na dunjaluku. Hebb ali ti svi oni mat here ši nu.
>>>>Naš brend propagira anti islam stav, te pozdravljamo postupanje Srpskog generala i njegovih viztezova prilikom oslobadjanja Srpske Srebrenice! Nosite Ray Ban ako genocida nije bilo!!! ka Odgovor Ray Ban<< Ja sam dobio drugaciji odgovor na prijavu u mail-u, sto znaci da jos nisi naucio da govoris istinu! Vjezbaj i dalje, trebace ti… ka IKS<< Zato što nosiš kopiju naočara, kao i svaki glupi musliman...Kupi USA i videćeš odgovor Genocida nije bilo!!!
Sa kojim smo na zalost dijelili sudbinu u kraljevini tamnici naroda A nije mnogo bolje za Nas Bosnjake Bilo Ni u *****cko *****koj SFRJ Sve Sto je zagadzivalo Vazduh bilo je kod Nas A svi su Nas putevi zaobilazili i naravno od Nas se otimale sirovine za jevtine pare da bi se u Srbiji Hrvatskoj sloveniji preradile i skuplje na zapadu prodale A STA je Naj gore mi smo Tita jedini stvarno voljeli