Predstava šokirala publiku u Istri scenama 18+: Traže se reakcije institucija
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
polako kuca na vrata. Kad izlaze na paradu naši multietnićari u kasabi?
šta fon uršula priprema rvackim europejlijama do 2030; a kad stupi na prag islamskih kasaba na 23 posto biće višeglasno jaukanje, olahanje i alahhanje i sehhuranje i mjehurranje
To je demokratija. Zelimo zapad eto nam i edukacije hastala vista hahah
Bez odlaganja.
Ovi uvijek pokusavaju na foru da zatruju mozak djecice. Pa ako im prodje -prodje. Kod nas su po Carsiji jedne godine dovukli glumacke pervertite iz Slovenije i on je golog penisa ganjao zene ispred pozorista. To je asli bio performans. Sreca Zahiragic im je policiju zovnuo navecer. Nenormalno nam prodaju pod "savremeno" i hip.
polako kuca na vrata. Kad izlaze na paradu naši multietnićari u kasabi? ka Globohomo Kad vi izlazite iz tog gncd pedo Epstinovskog mentalnong sklopa blajbursko katolibance? Vjerovatno nikad jer je pedofilija glavni sastojak epstinovog krsta
>>Kad vi izlazite iz tog gncd pedo Epstinovskog mentalnong sklopa blajbursko katolibance? Vjerovatno nikad jer je pedofilija glavni sastojak epstinovog krsta ka Boske<< Tako i Bošnje o pedofiliji, koliko je ono imala Muhamedova "žena", 9godina? 12 kad je spavao s njom?
Ne iz zene, dovoljno govori o odnosu prema zivom bicu. Trebali su jos organizovati drag queen predavanje za djecu, da ih uce kako je uredu biti takva nakaza. Sta im uradi lgbt lobi, ovako ce bizi i kod nas ako im dozvolimo da se razmasu.