Plenković i Krišto: "Jačamo energetsku sigurnost i nezavisnost Hrvatske i BiH"

/ Komentari (2)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Plenki baca schuplju, po nalogu fujshuletne i

kaljachetne. Nema tu nikakve neovisnosti, samo zamjenjujes ovisnost od Rusa, ovisnoscu od Amera, sto je najgore placajuci zausput petostruku tarifu. I jos teba naglasit da je BOLJA ovisnost od Rusa, jer oni ti nece uslovljavat dobavu plina nicim drugim osim da im ne potpisujes sankcije, ne saljes vojsku ili vojnu opremu protiv njih itd. A dok Ameri bi ti mogli zavrnut zato sto neces da posaljes tvoju vojsku da gine za njih...... Razliku ne uvidja samo glupavi inatdzija, profesionalni mrzitelj buoho, i wannabe nositelj - europejac rvatich.

anon5284

Pink reklamira XYZ akcije u prime-time-u. Babović iz Beograda plaća Mitroviću za reklamu. Mitrović reklamira Babovićevu robu. Krug Beograd je zatvoren — ti glavni klijent, oni se međusobno plaćaju.

/ Najnovije