Ovaj govor odjeknuo je u više od 30 gradova širom Srbije: Studenti najavili građansku neposlušnost

/ Komentari (7)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

Jedini nacin

Otkad govorim

Kako srusiti

Rezim i Covjeka koji nema namjeru da ode Sa vlasti

Mare

Samo sa studentima mozemo vratiti Srpsku republiku i Kosovo i Metohiju. Vucicu *****u napusi se ***ine!

HUKA

>>Samo sa studentima mozemo vratiti Srpsku republiku i Kosovo i Metohiju. Vucicu *****u napusi se ***ine! ka Mare<< Kad cete u Srbiji shvatiti da je Republika Kosovo DRZAVA? A Vojvodinu je Vucic obecao dati prijatelju Torbanu.

Mklj

Treba drzava da djeluje..Hapsiti i u zatvor,a ko se opire pendrek.Dosta je bilo.Red i mir se moraju postovati.Saka jada i stranih placenika da rusi Srbiju.Nece moci.A Oslobodjenje je upereno protiv Srba,Srbije i RS.Dzaba vam

Muk

Treba drzava da djeluje..Hapsiti i u zatvor,a ko se opire pendrek.Dosta je bilo.Red i mir se moraju postovati.Saka jada i stranih placenika da rusi Srbiju.Nece moci.A Oslobodjenje je upereno protiv Srba,Srbije i RS.Dzaba vam ka Mklj

/ Najnovije