Crnogorski mediji tvrde da Vučić 'uzvraća udarac': Nijedan Crnogorac od jučer nije pušten u Srbiju?

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Eh kad bi

Bosna zabranila ulazak us ta ša i đi ka na kako bi bila mirna.

Oni bi da...

Izgleda da jako boli prekid ćaci ekskurzije.

Odgovor

Hoćete reći da na granici sa državama EU nema čekanja i to po nekoliko sati. E,kako svi čekaju kad idu tamo ,tako će lijepo da čekaju kad ulaze u Republiku Srbiju jer granična policija ima da provjeri svakog ulazi. Tako da će ubuduće ući svi oni koji nisu bezbjedomosno interesantni ,koji nisu pljuvali po Srbiji i koji ne idu sa namjerom da u Srbiji rade nerede. Svi koji su bezbjedomosno interesantni i koji idu sa lošom namjerom će biti vraćeni,pa nek rade s r a nj a tamo odakle su došli.

Odgovor

>>Hoćete reći da na granici sa državama EU nema čekanja i to po nekoliko sati. E,kako svi čekaju kad idu tamo ,tako će lijepo da čekaju kad ulaze u Republiku Srbiju jer granična policija ima da provjeri svakog ulazi. Tako da će ubuduće ući svi oni koji nisu bezbjedomosno interesantni ,koji nisu pljuvali po Srbiji i koji ne idu sa namjerom da u Srbiji rade nerede. Svi koji su bezbjedomosno interesantni i koji idu sa lošom namjerom će biti vraćeni,pa nek rade s r a nj a tamo odakle su došli. ka Odgovor<< Hoću reći Srbija ima pravo da provjeri svakog ko ulazi na njenu teritoriju. Svi koji su bezbjedonosno interesantni i koji imaju loše namjere biće vraćeni odakle su došli.

/ Najnovije