Cijene smještaja na Jadranu eksplodirale, turisti u nevjerici: ‘Pogledajte koliko traže za tri noći’

/ Komentari (19)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Haha

Gosti ostaju 2 dana

Sarajlija

Al mozete srati to je cudo, odes na booking i biras, ima od 50-250e pa bujrum

U zdravlje

Hebala vas više čitava Hrvatska

Damir

Ima Turska,Spanija,Grcka,Tunis,Egipat,Cipar itd.Za svije pare se provedes kao CAR.Ovi skutori cim dodes jedva cekaju da odes.Nikad vise im necu otici.

Pa da

Dobro novinari nisu upitali te iste turiste koliko bi platili za isti smještaj u gradu iz kojeg dolaze?

Na stranu turisti

al viđe li onu išaranu nesretnicu što sabire ultravioletne zrake!?

PUMPY

TEKBIIIIIIIIIIIIIIIIIIR

aaaa

Opet ste poceli lagati ljude , ko nema love neka skuplja slicice

Nadimak

Dok je ovaca bice i vune. Ko ima neka plati. Ocigledno ne zjapi prazno. Nije nista jeftinije ni drugdje. Neke jadne hotele dobijes za puno para. Ne znam kako su neki dobili 4 zvjezdice. A kad im opalis recenziju sa slikama na google, recenzija misteriozno nestane. Tako ako hrvati mogu naplatiti neka naplate. Mi dajemo prejeftino strancima.

Koel

Sardinija 4 noci s doruckom hotel 3* i avio prevoz 399 eura pa ne kontam ove zapadnjake nikako

idi ti

Al mozete srati to je cudo, odes na booking i biras, ima od 50-250e pa bujrum ka Sarajlija sranje zapadno cisti i ne gubi vrijeme ovde kod nas na portalu okotu

damire

Ima Turska,Spanija,Grcka,Tunis,Egipat,Cipar itd.Za svije pare se provedes kao CAR.Ovi skutori cim dodes jedva cekaju da odes.Nikad vise im necu otici. ka Damir fino sanjaj, sano,samo sanjaj papak

Poštar Joca

Onaj koji ide preko agencije prođe jeftinije, a onaj koji sam na svoju ruku traži smještaj oni prođu skupo, znam iz prve ruke.

hari

Panonska jezera su alternativa, A nisu ni priblizno cijene Splitu, pa razmislite.

Panzer

Ko ima taj će ići ko nema ima jezero,bazen .. Hrvatska obala je prelijepa,prošlu sezonu su zaradili 15milijardi eura. Ljubomora kokuznog bošnje ništa ne pomaže

***

***

Guest

PROBLEM KOD TIH DALMATINACA I HRVATA UOPŠTE JE ŠTO ONI NISU ROĐENI ZA TURIZAM. BOG IM JE DAO PRELIJEPU OBALU AL IM NIJE DAO OSNOVNU KULTURU, OSMIJEH, LJUBAZNOST.. NAJVIŠE BI VOLILI DA IM DOĐEMO, STAVIMO PAR HILJADA EURA I ISTOG MOMENTA SE VRATIMO... SELJAČKA POSLA

Panteon

Dok je ovaca bice i vune. Ko ima neka plati. Ocigledno ne zjapi prazno. Nije nista jeftinije ni drugdje. Neke jadne hotele dobijes za puno para. Ne znam kako su neki dobili 4 zvjezdice. A kad im opalis recenziju sa slikama na google, recenzija misteriozno nestane. Tako ako hrvati mogu naplatiti neka naplate. Mi dajemo prejeftino strancima. ka Nadimak Ima jeftinije. Rumunija, Bugarska, Albanija. Sunca u izobilju, sve uređeno, donating preljubazni, dobra hrana. A ima se sta i vidjeti, a svakako 99,9 % vas nece otići ni u muzej ni vidjeti neku znamenitost. Nekome se umori mozak kad vodič krene da objasnjava mjesto koje se psjetilo. Ko bi jos morao znati nesto o Antickim gradovima, piscima, dostignucima. A odatle je krenula civilizacija.

Hava

al viđe li onu išaranu nesretnicu što sabire ultravioletne zrake!? ka Na stranu turisti Viđe. Fuj. Zamisli kad ostari i udeblja se. I sad je gadno vidjeti. Svi ti prazne glave sto sy se tetovirali, ustvari su zigosani do kraja zivota ko krda bizona u Teksasu.

/ Najnovije