Olujno nevrijeme pogodilo Ljubuški
Radiosarajevo.ba
Jako nevrijeme praćeno tučom izazvalo je sinoć goleme štete u više naselja općine Ljubuški skidajući crijep s krovova, čupajući stabla i uništavajući usjeve, potvrdili su iz općinskog centra civilne zaštite.
Jak vjetar podizao je crijep s kuća i rušio stupove rasvjete a tuča je uništila vinograde, plastenike u naseljima Grab, Grabovnik, Vašarovići, Lisice, Teskera Humac i Hardomilje. Veći dio ovih naselja ostao je i bez napajanja električnom energijom, naveli su iz civilne zaštite.
HinaJak vjetar podizao je crijep s kuća i rušio stupove rasvjete a tuča je uništila vinograde, plastenike u naseljima Grab, Grabovnik, Vašarovići, Lisice, Teskera Humac i Hardomilje. Veći dio ovih naselja ostao je i bez napajanja električnom energijom, naveli su iz civilne zaštite.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.