Narodno pozorište daruje prihode Haićanima

Radiosarajevo.ba
Narodno pozorište daruje prihode Haićanima
Saosjećajući s narodom zemljotresom pogođenog Haitija Direkcija Narodnog pozorišta Sarajevo odlučila je da svaki od segmenata djelovanja te kuće organizira po jednu izvedbu, s koje će prihod biti proslijeđen žrtvama katastrofalnog zemljotresa.

Tako će Hor Narodnog pozorišta Sarajevo jednim svojim koncertom, a Drama i Balet po jednom predstavom u toku februara pozvati publiku da se u što većem broju pridruži toj akciji, saopćeno je iz Narodnog pozorišta Sarajevo.

Početkom narednog mjeseca NPS će na prigodnoj konferenciji za medije saopćiti naslove i termine spomenutih umjetničkih događanja.

fena/radiosarajevo.ba

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije