London: Lisica napala devetomjesečne blizanke

Radiosarajevo.ba
London: Lisica napala devetomjesečne blizanke
Dvije devetomjesečne sestre bliznakinje smještene su u bolnicu nakon što ih je napala lisica, dok su spavale u kući u istočnom dijelu Londona, saopštila je danas policija.
U saopštenju se navodi da su djeca u ozbiljnom, ali stabilnom stanju.

Lisice su postale česta pojava u urbanim oblastima u Engleskoj, ali stručnjaci ističu da je veoma rijedak slučaj da napadaju ljude.

Napad na devetomjesečne bebe dogodio se u londonskoj oblasti Hakni u subotu uveče, dok su roditelji djece gledali televiziju.

Djevojčice su zadobile povrede ruke, a jedna ima ranu na licu.

Vjeruje se da je lisica ušla u kuću kroz vrata iz dvorišta, a koja su ostala otvorena zbog vrućine. Lisica je kasnije uhvaćena u zamku, koju je u dvorištu postavila služba za zaštitu od štetočina.

srna

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najnovije