Potvrđeno: Uvodi se videonadzor pothodnika na Stupu
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
jeste sigurni da je potvrdjeno ? Ipak se tu radi o generacijskom mega projektu
A da umjesto bacanja para na video nadzor neki revnosni policajac prođe tuda jednom-dvaput dnevno, ne mora više od toga, da ga jadnoga nogice ne zabole?
taj video nadzor nema smisla vala , ko ce koga prepoznati ili naci samo bacanje para , bez fizicke zastite nista od toga !
Samo noćni čuvar + video nadzor bi dalo rezultat. Sve ostalo je kenjanje u podhodniku
BiH je puna dr. nauka sa kupljenom diplomom pa su se sada nakon toliko godina sjetili šta treba uraditi. Takvi mozgovi talenti i naučnici su za NOBELA.
To smo mi, nema tranzicije bez tranzicije u mozgovima narodnim.....
Je... ti primitivizam, ni pothodnik ne može ostati a da ga bagra ne devastira. Gledam onih par jadnih vozova, kako prijeratne, tako i ove "nove" Talgo (koji u su u međuvremenu postali stari), devastirani "umjetničkim djelima" maloumnika. A nigdje Srba i Hrvata da se možemo na njih vaditi. I onda se mi kao hoćemo da smo nešto, ko da se sunce oko nas okreće. Ama za većinu bagre je samo motka i ništa više, pa po glavi čim uradi nešto što ne treba.
Očito je nekom ,,pukao film,, zato što te pokretne stepenice više ne rade nego što rade. Pogledajte koji je to uspon. Kako invalidi da se popnu ili da siđu ako ne rade. Neka se kamere postave ali one neće riješiti nerad onih koji trebaju brinuti o ,,pothodniku,, ( da i to čujem pothodnik ).