Nastupi Denisa Barte izazvali buru reakcija u Sarajevu: Treba li ulični pjevač mijenjati repertoar?
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Seljakluku je mjesto na grand paradi i pink televiziji a ne u centru grada. Ako vec zelis da pjevas onda prilagodi repertoar, a ne narodnjaci sa dna kace...
Pa ne mozemo bas na sve uticati. Ne zivimo sami u ovom gradu. Urazumite se malo dragi sugrađani.
Promjena repertoara je obavezna. Bliskoistočnom Sarajevu bi bolje i milozvučnije odgovarale ilahije und kaside. A momak bi lovu uzimao lopatom!
Allahov rob, odlučio raditi jedino što zna: krasti.
Seljakluku je mjesto na grand paradi i pink televiziji a ne u centru grada. Ako vec zelis da pjevas onda prilagodi repertoar, a ne narodnjaci sa dna kace... ka Papak Kakav narod takva mu i popjevke... a što jest jest, najviše je Alahhovih robova kojima godi ovaj melos...
Nije mjesto za narodnjake...neka organizuje koncert u Skenderiji i mnogi ce doci
i ne treba pjevati samo instrumentalna muzika po mogucnosti laksa
Pa ne mozemo bas na sve uticati. Ne zivimo sami u ovom gradu. Urazumite se malo dragi sugrađani. ka Gost ..ne moze se bas raditi sta ko hoce..da je tako i u evropi bi bio haos
Ko nevoli moze proci drugom ulicom,nijedna vrsta muzike nije svima draga. Neki se stide sto ih muzika podsjeca na seoske korijene
potpuno se slažem da toj "muzici" - ista se svira/pjeva sa moćnim razglasom - nije mjesto u centralnoj pjašakoj ulici. Oni što kažu da trebam šetati drugom ulicom onda savjetujem da uživaju u toj muzici na drugoj lokaciji
Urbanom centru grada cuju narodnjaci i to mnogo glasnije od njegovog pjevanja, tako da zabrinuta graDZanka prica gluposti.