Nastupi Denisa Barte izazvali buru reakcija u Sarajevu: Treba li ulični pjevač mijenjati repertoar?

/ Komentari (11)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Papak

Seljakluku je mjesto na grand paradi i pink televiziji a ne u centru grada. Ako vec zelis da pjevas onda prilagodi repertoar, a ne narodnjaci sa dna kace...

Gost

Pa ne mozemo bas na sve uticati. Ne zivimo sami u ovom gradu. Urazumite se malo dragi sugrađani.

Haha

Promjena repertoara je obavezna. Bliskoistočnom Sarajevu bi bolje i milozvučnije odgovarale ilahije und kaside. A momak bi lovu uzimao lopatom!

mumini sheide u slobodu

Allahov rob, odlučio raditi jedino što zna: krasti.

Hrkljuš

Seljakluku je mjesto na grand paradi i pink televiziji a ne u centru grada. Ako vec zelis da pjevas onda prilagodi repertoar, a ne narodnjaci sa dna kace... ka Papak Kakav narod takva mu i popjevke... a što jest jest, najviše je Alahhovih robova kojima godi ovaj melos...

Miki

Nije mjesto za narodnjake...neka organizuje koncert u Skenderiji i mnogi ce doci

Treba mijenjati

i ne treba pjevati samo instrumentalna muzika po mogucnosti laksa

Grad uređuju gradjani i sistem

Pa ne mozemo bas na sve uticati. Ne zivimo sami u ovom gradu. Urazumite se malo dragi sugrađani. ka Gost ..ne moze se bas raditi sta ko hoce..da je tako i u evropi bi bio haos

Kome smeta

Ko nevoli moze proci drugom ulicom,nijedna vrsta muzike nije svima draga. Neki se stide sto ih muzika podsjeca na seoske korijene

Poenta

potpuno se slažem da toj "muzici" - ista se svira/pjeva sa moćnim razglasom - nije mjesto u centralnoj pjašakoj ulici. Oni što kažu da trebam šetati drugom ulicom onda savjetujem da uživaju u toj muzici na drugoj lokaciji

Problem je u tome sto se u klubovima u tom istom

Urbanom centru grada cuju narodnjaci i to mnogo glasnije od njegovog pjevanja, tako da zabrinuta graDZanka prica gluposti.

/ Najnovije