Sarajevo: ViK objavio spisak, mogući prekidi u vodosnabdijevanju u ovim ulicama
Iz sarajevskog KJKP Vodovod i kanalizacija i jutros su objavili informaciju o radovima koji će se danas, 25. aprila, izvoditi na vodovodnoj mreži.
U okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama:
Omera Šahića, Jusufa Juke Gojaka, Safeta Zajke, Braće Kadić, Antuna Branka Šimića, Hrasnička, Ive Andrića, Bosanska, Trg ZAVNOBiH-a, Panjina kula, Bardakčije, Ismeta Mujezinovića, Nusreta Fazlibegovića, Brčanska, Cazinska, Smaila Šikala i Ragiba Džinde.
Dragan Bursać: Od Luburića do Primorca, krivi smo mi što šutimo!
"Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.
Za sve informacije možete se obratiti našem dispečerskom centru na brojeve telefona 033 210 707 i 033 220 435", saopćeno je iz Vodovoda.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.