Sarajevo: Jučer postavljen završni sloj asfalta, a već danas dođu drugi i kopaju. Nevjerovatni ste!
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
***
Hajde curo dina ti, nemoj me nervirati, narav mi je pogana, ubiću te nogama.
***
Ko je odgovoran? Po meni, vodovod. Kakve su cijevi stavljenje pa da popucaju za vrijeme asfaltiranja. Znaci da sutra naidje kamion pod teretom, te bi cijevi popucale. (Da li vodovom ovakvim postupcima "obezbjedjuje" sebi posao. Malo , malo voda se zavrne, radi se na popravci? Hm
Samo nek se radi
Trebaju se pare negdje utrošiti. Presipaju iz šupljeg u prazno i nazad. Sve ce to građani platiti i duple cijevi i valjak i asfalt i radnike kroz novo povećanje cijene vode od 50 %.
A hoce da prave drzavu haha. Nije zvaka za bosnjaka.
uspjeli ste da poslije toliko poginulih heroja, na njihov trg dovedete MANJU, ciji je vlasnik obozavalac osudjenog mladica, i koji poziva na ponovni genocid! Cestitam i gradjanima koji tom *****ku ostavljate svoje pare!
i jedete njegove proizvode u kojima ima svinjetine, kako je dokazala inspekcija!
Nije nista bolje ni na Bistriku ... prekjucer asfaltirano, danas iskopano!!!