Radnici ViK-a i subotom na terenu: U jednoj sarajevskoj ulici može doći do prekida vodosnabdijevanja
Radnici KJKP Vodovod i kanalizacije i u subotu i u ponedjeljak će biti na terenu i popravljati kvarove u nekoliko sarajevskih ulica.
U subotu, u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u ulici Smaila Šikala.
U ponedjeljak, u okviru redovnih aktivnosti na održavanju vodovodnog sistema izvodit će se radovi na popravkama kvarova zbog čega može doći do prekida vodosnabdijevanja u slijedećim ulicama: Jošanička, Omladinska, Hladivode, Brusulje, Sumbul česma, Posavska, Novopazarska, Humska, Ruđera Boškovića, Muhameda ef. Pandže, Asima Ferhatovića, Jukićeva, Mehe Smajlovića, Ćamila Avdića, Branislava Nušića i Olovska.
Samo ako prođu baraž: Na ovim stadionima Zmajevi će igrati utakmice Svjetskog prvenstva
"Normalizaciju u vodosnabdijevanju očekujemo po okončanju radova u poslijepodnevnim satima.
Za sve informacije možete se obratiti našem Dispečerskom centru na brojeve telefona 033 210 707 i 033 220 435", saopćeno je iz Vodovoda.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.