Potpisan ugovor: Uskoro počinje izrada glavnog i izvedbenog projekta centralnog objekta MUP-a KS

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Patriot

Odlično! Napravite još jednu bolju zgradu sa bunkerom ispod za ne daj Bože. Za ovakve stvari mi nije žao porez platit.

Papak

Jao Ministra sminkera, samo kamere i zgrade. PITANJE :sta ce nam ova zgrada, da nas imate gdje zatvoriti jeli zbog toga, nukakve koristi ja od ovog ne vidim, nego sa imate ugodan radni prostor dok smisljate nacine kako da ponizavate narod.

Ovo g o v n o od ministra

bilo č e t n i č k a podrepna muva, a sad je i k tomu još u s t a š k i uvlakač i š u p k o l i z a c , a sve u stilu lopovske trojke.

Kum

Jos dali HDZ-ovoj firmi da uzima pare, nema n kod bosnjaka firme... aaaa mahko... u zatvor sa svima njima...

/ Najnovije