Vrijeme je da uzvratimo: Građani pokrenuli akciju podrške crkvi koja je zvonila na golove Zmajeva
/ Komentari (8)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ne čisto katoličke-odmetnuo se župnik. Morat će izmisliti novu vjeru zajedno s Muslimanima. Nek se zove vjera Tunje Filipovića. Crkvu kao zgradu ne može unijeti u tu vjeru-ona nije gradsko ni državno vlasništvo a ni njegovo.
I ja sam lupao komšiji oklagijom u plafon da smanji ton i ne skače jer će mi njegova žena od 125 kg. propasti kroz plafon.
Veselim se uspjehu reprezentacije, ali crkvena zvona ne trebaju biti korištena za takve stvari. Narušava se dignitet institucije, a i zna se po kojem osnovu se oglašavaju zvona.
ka Ovaj pop će biti vođa neke nove vjere<< Sta bolan kaakish? Jel te spucala suncanica??
Naravno da je krivo našim podrum (ispred prodavnice i kladionice grebatorima) ratnicima na birou jer niko nije njima dao podršku ni novčanu ma nisu se sjetili ni reći ni hvala a koliko se dugo bore za BiH. Sutra je nedelja i prodavnice ne rade i gdje oni da se ogrebu za 🍺 Sram da vas bude
taman da mu i njegov bog kaže
Oni su duhovni nasljednici starih franjevaca, koji slijede Božiju riječ, čuvari Bosne koji joj nisu okrenuli leđa za *****kim mambama devedesetih, već ostali, živjeli i mrijeli sa Dobrinjom. Nemaju kome da se pravdaju niti obećavaju osim Bogu dragom, a svoga bližnjeg vole. Ovo je predivan gest građana koji će dodatno osnažiti blage odnose ljudi u ovom naselju, a ovi dolje što seru mogu samo ****o da pojedu jer da mogu jesti nešto drugo možda bi imali mozga u glavi, kako sad nemaju. Mir vjernicima.
Oni su duhovni nasljednici starih franjevaca, koji slijede Božiju riječ, čuvari Bosne koji joj nisu okrenuli leđa za *****kim mambama devedesetih, već ostali, živjeli i mrijeli sa Dobrinjom. Nemaju kome da se pravdaju niti obećavaju osim Bogu dragom, a svoga bližnjeg vole. Ovo je predivan gest građana koji će dodatno osnažiti blage odnose ljudi u ovom naselju, a ovi dolje što seru mogu samo ****o da pojedu jer da mogu jesti nešto drugo možda bi imali mozga u glavi, kako sad nemaju. Mir vjernicima. ka Dobrinjski katolici 👏👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍