Onemogućeno nepropisno parkiranje: Na Grbavici postavljeni čunjevi
U ulici Grbavička, odmah pored pijace na Grbavici 1, postavljeni su čunjevi na cesti na zahtjev građana, zbog nesreće koja se desila u augustu u kojoj je teško povrijeđena pješakinja.
Čunjevi su postavljeni radi povećanja sigurnosti, kako bi se spriječilo da vozači zaustavljaju vozila na kolovozu i nepropisno parkiraju te pretječu u uskim i nepreglednim dijelovima ulice.
O postavljenim čunjevima oglasio se i Srđan Srdić, vijećnik Stranke za Bosnu i Hercegovinu u Općinskom vijeću Novo Sarajevo napisavši putem društvenih mreža:
Novinarka Mirza Vranj traži pomoć: Nakon reakcije na antibiotike vraćaju je kući, a stanje sve gore
"Nakon toliko godina... Napokon riješeno. Možda će se neki i buniti, ali ipak su bitniji ljudski životi.
Potencijalni problem je u zimskom periodu prolazak grtalice i to što sam kroz naredni budžet tražio novi asfalt u ovom dijelu Grbavice."
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.