Obustava saobraćaja u Sarajevu zbog biciklističke utrke od Dobrinje do Vilsonovog šetališta
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Jel se moglo voziti od ilidza okretnice do hrasnice, preko stojcevca i vrela bosne pa do ilidze krox veliku aleju i pejton do okretnice....il se bas mora kroz glavnu dzadu i blokirati cijeli grad?
Jel se moglo voziti od ilidza okretnice do hrasnice, preko stojcevca i vrela bosne pa do ilidze krox veliku aleju i pejton do okretnice....il se bas mora kroz glavnu dzadu i blokirati cijeli grad? ka de ba Nije Giro di Ilidza, vec Giro di Sarajevo
Nije Giro di Ilidza, vec Giro di Sarajevo ka HFX Eto, ilidza je inace u Zenici
Eto, ilidza je inace u Zenici ka Ilidjanin Nije u Zenici, ali nije u gradu Sarajevu, vec pripada Kantonu Sarajevo. To je opstina u KS, kao sto je Vogosca, Hadzici, Ilijas itd. Moglo se odrzavati i Vilsonovim setalistem, koje je svakako zatvoreno za automobile vikendom, ali u tome nema nikakve poruke. Nije ovo rekreativna voznja, radi se o podizanju svijesti. Da ljudi nisu bili uporni, ni ovo malo staza po gradu ne bi imali.
Nije u Zenici, ali nije u gradu Sarajevu, vec pripada Kantonu Sarajevo. To je opstina u KS, kao sto je Vogosca, Hadzici, Ilijas itd. Moglo se odrzavati i Vilsonovim setalistem, koje je svakako zatvoreno za automobile vikendom, ali u tome nema nikakve poruke. Nije ovo rekreativna voznja, radi se o podizanju svijesti. Da ljudi nisu bili uporni, ni ovo malo staza po gradu ne bi imali. ka HFX Svijest se ne podiže blokiranjem grada svako malo jer ko je naumio trčati ili voziti biciklo on to svakako čini po svojoj savjesti a ne prisilom na to
Svijest se ne podiže blokiranjem grada svako malo jer ko je naumio trčati ili voziti biciklo on to svakako čini po svojoj savjesti a ne prisilom na to ka Pele Ma ne radi se o tome da neko nekoga natjera da vozi. Radi se o tome da grad nema razvijenu mrezu staza za bicikliste. Na pojedinim mjestima ne postoje ni pjesacke staze. Radi se o sigurnosti svih ucesnika u saobracaju i o pravima koja se ne primjenjuju ili se krse.
Više bi dijaspore patriote na socijali voljeli da je započeo rat u BiH, a ako baš nema rata da bar bude neka nesreća. Čast izuzecima