Ministar Katica: Tražim da se 2. jula produži radno vrijeme ugostiteljskih objekata do 5 sati ujutro

/ Komentari (19)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ma ja

Za to vrijeme nek tvoja policija zaustavlja i kontroliše nas u normalnim autima a ove sumnjive milionere pušta da divljaju po gradu, parkiraju gdje hoće, tuku koga hoće. A ista ta policija ne daje žmigavce, ne veže se, priča papanski na telefon

Ti nešto tražiš?!

Grdobino odvratna! Ne iritiraj nas svojom odvratnom pojavom i seljačkim fazonima! Tražiće tebe u oktobru.

Levat?

Ti si smješan lik, ako nisi znao kafići u Instanbulu rade cijelu noć!

ABC

Ti Katice treba da se brineš o sigurnosti građana koje više nema . Ljudi više nisu sigurni ni u svojim domovima , a kamoli na ulici.

Kakica

Ti si jedno veliko đubre. Ne bi me čudilo da narediš policiji da piše kazne i dok utakmica traje. To isto radiš na Grbavici i Koševu kad igraju utakmice.

Stranci nametnuli

Kakve smo levate i papke dobili za političare

Kalak

Konju hoces ti izlatiti na intervencije kad budu gradjani zvali zbog galame.i muzike.

Jeste dobro

Odeš vani bilo gdje, sve radi, klubovi, pekare, fast food, restorani, ali kad dođeš kod nas radi pakera as, stojnić, pub i non stop - sova. Odron!!!!!

Brukate se

Šta bi mi godinama bez Sloge, C. pub-a i Bosne na Ilidži. Vučko kapak do 11. Kad mislite otvoriti još neki klub? Ima li još neka pekara poslije 12, osim pekare AS ? Ili je to sve što Glavni grad ima da ponudi?

Dosta vas

Samo je u periodu od 2000 do 2006 Sarajevo živjelo po noći, klubovi radili do 3-4 ujutro, FiS, korner pub, pub na malti, kod Unitica, Kuk, Labirint, Bičakčić i sl. Nije bilo kamera i nije bilo ovog haosa....Sad je odron! Napraviše Gračanicu od Glavnog grada!

Ccccc

Konkurencija za najvećeg idiota iz redova NiP-a je ogromna. Svaki dan novi pretendent na prijestolje.

Fali nam zelenila

Nema gorih likova od ovih što im muzika smeta u Glavnom gradu ili onih što kao fali zelenila što su protiv gradnje, možwmo izmjestit klubove u Ložioničku ako ne možete spavat zbog glasne muzike po mahalama mahalaši.

ivo

ma ministre jedi ****a, ti fol navijaci, obicne primitivne seljacine terorisu cijeli grad sirenama po cijelu noc, jeli to po zakonu, hebem ti familiju seljacku, da krdo degenerika cijelu noc trubi, i maltretira narod

ivo

Odeš vani bilo gdje, sve radi, klubovi, pekare, fast food, restorani, ali kad dođeš kod nas radi pakera as, stojnić, pub i non stop - sova. Odron!!!!! ka Jeste dobro pa ti otvori pa radi 24h kretenu, prvi ti hvatas krivine kada stignes, neradis vikendom, petkom ranije pobjegnes, spajas po tri praznika, i bajrama, a htio bi da ti neko radi 24h, radi ti stoko retardirana, i povedi *****, zenu, sestru svi radite hebo ti ***** glupu

ivo

Nema gorih likova od ovih što im muzika smeta u Glavnom gradu ili onih što kao fali zelenila što su protiv gradnje, možwmo izmjestit klubove u Ložioničku ako ne možete spavat zbog glasne muzike po mahalama mahalaši. ka Fali nam zelenila gori ste vi seljacine iz podrinja koji mrzite zelenilo jer vas podsjecaju na ovce, i vase pogane selendre, i muziku nigdje u svijetu nesmoije slusati galsno gdje ljudi zive, normalno da smeta se;ljakluk, ivas primitivizam sa koride koji ste donileli u grad, ako ti se slusa glasna muzika kupi kucu u svom selu pa derneci, u gradu neces, nije ovo vasa pro****ina iz koje ste sljegli, u mojoj zgradi derneci cijelu noc bit ce ti zadnja, ima kucni red, ima neka kultura stanovanja koju vi pogan istocnjacka ne znate, vi ste najvece zlo., steta sto vas sve nisu pobili, manje bi govana aljo dovukao u grad

Da Bog sacuva

A da mi to iskoristimo jer ce bit dozvoljen tu noc gas...aNN aNn Annnnn hahahahaha

@ivo

Ivo nemoj da ti keva grize asfalt cukice mala

Fuuuj

Tražim i ja dok traje Svjetsko...da te vaše političke njuške ne gledam i ne čitam po portalima kako se gurate po tribina o našem trošku i još to reklamirate po portalima jer je izborna. Smećari jedni.

komentar

A ja trazim od tebe da radis svoj posao!! Znas li sta je tvoj posao??

/ Najnovije