Građani Sarajeva u akciji: Svojim rukama pretvorili zapuštenu zelenu površinu u pravi mali raj
/ Komentari (7)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Ovo je jedan grozan primjer. Ni slučajno da se ugledate na ovo lijepo uređen travnjak sa ukrasnim biljkama i svježe obojenom ogradom. Ni čuti. Samo fekalizirani parkovi, smeće po ulicama, otpad izvan kontejnera. Samo to.
Ne mogu građani sami uređivati parkove . Ja sam nedavno htio zasaditi drvo ali mi dođoše komunalni redari i narediše da iščupao sadnici i nosim je kući. Poslije mi je postala jasno da na mjestu gdje sam mislio saditi imaju vodovodne cijevi a malo dalje i kanalizacione. Imaju i kablovi od telefona i struje. Zato nemojte to raditi bez dozvole i stručnjaka jer nakon par godina korijenje može uništiti ukopane instalacije pa veći belaj.
Ne mogu građani sami uređivati parkove . Ja sam nedavno htio zasaditi drvo ali mi dođoše komunalni redari i narediše da iščupao sadnici i nosim je kući. Poslije mi je postala jasno da na mjestu gdje sam mislio saditi imaju vodovodne cijevi a malo dalje i kanalizacione. Imaju i kablovi od telefona i struje. Zato nemojte to raditi bez dozvole i stručnjaka jer nakon par godina korijenje može uništiti ukopane instalacije pa veći belaj. ka Uređenje OK ima smisla ali to ne znači da se ispred haustora ne može očistiti snijeg, smeće pokupiti, biti domaćin. Bar to.
Bravo ljudi, tako se postupa. I pazite sada da vam pokvarenjaci to ne unište. Građanska pažnja i nadzor je potreban!
Ne mogu građani sami uređivati parkove . Ja sam nedavno htio zasaditi drvo ali mi dođoše komunalni redari i narediše da iščupao sadnici i nosim je kući. Poslije mi je postala jasno da na mjestu gdje sam mislio saditi imaju vodovodne cijevi a malo dalje i kanalizacione. Imaju i kablovi od telefona i struje. Zato nemojte to raditi bez dozvole i stručnjaka jer nakon par godina korijenje može uništiti ukopane instalacije pa veći belaj. ka Uređenje Naravno, ali mogu očistiti smeće, papire, plastične boce i dr.
9 starih stanara Sarajlija pokusali nesto ali ce ubrzo 50 movih istocno bosanskih sarajlija to razvaliti svakako, sto sa smecem sa baljona sto necim drugim. Sarajevo je kasaba, jer je Alija napravio takvom sa papcima koje je doveo u grad. Eto vam ga lafcino. 🤮🤮🤮
9 starih stanara Sarajlija pokusali nesto ali ce ubrzo 50 movih istocno bosanskih sarajlija to razvaliti svakako, sto sa smecem sa baljona sto necim drugim. Sarajevo je kasaba, jer je Alija napravio takvom sa papcima koje je doveo u grad. Eto vam ga lafcino. 🤮🤮🤮 ka Tooo Uvijek je bilo, i bit ce papaka. Sto ne znaci da ti mozes da sjedis. Drvo na drvo, gradjanine.