"Svaka čast, kapa do poda": Društvene mreže oduševljene objavom Almira Mujkanovića iz Vogošće
/ Komentari (9)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Predizborna!
mehlem od iksana.šnjokac naš gromada
100ka po Sarajlabadu. I ne možeš naučiti stoku da se to ne radi.
Jest mu brat posteni uslikao mjesto ko da ih je namjerno ostavio na trotoaru pa ce se sjetiti
Ovo nije vijest.
Ja budale braco moja mila, cuj hoce da vrati 100 maraka.
Ej moj Almire bolje da si našao nekog hrabrog podrum (ispred prodavnice kladionice grebatora) ratnika pa mu dao tu 💯 ku da može kupiti koje🍺 iil da ode u kladionicu da može da nastavi da ratuje
Našao sam i ja nedavno novcanik sa novcem karticama i dokumentima bez imalo razmišljana pronašao vlasnika i predao mu novcanik . To mi nije prvi put da sam pronašao i vratio izgubljeno . Ipak nam je to ljudska i moralna dužnost . Čovjek je bio zahvalan sto naravno ispunjava insanu dušu ponudio je i nagradu što sam naravno i odbio . Respekt i za Almira
Siromašni smo pa smo nepošteni. Kod nas su plate i penzije male a troškovi života veliki, kao u EU, gdje su primanja 2-3-4 puta veća. I jasno, svakoj drugoj osobi u BiH dobro bi došla koja stoja više. Evo recimo ja, treba mi za novu odjeću i obuću, za neke popravke po kući, komp na izdisaju itd. Ali jedva se ima za hranu i najosnovnije. Za sve veće i neplanirane izdatke dižemo kredit, mikrokredit ili pozajmicu, kupujemo robu na rate. O ljetovanju i ne sanjam (čak i da mi padne hiljada ili dvije s neba). I uopšte ne krivim te jadnike što su se pokušali dočepati love, iako ja nisam od tog posla da varam. Kontam ih donekle, ponekad ljudi postanu očajni. A onaj koji baš nimalo ne konta je sebe dobro negdje ugradio (svaka čast ako je pošteno) i ne zna šta znači nemati...