Velika akcija SIPA-e u Mostaru: Ima uhapšenih

/ Komentari (10)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

kuglof

nigdje dr\ave, samo slektivno hapsenje malih prestupnika

Fula

Nemojte nas vise smarati sa ovom "agencijom" znate i vi a znaju i oni...

Koel

Sipa sluzi samo za hapsenjw Bosnjaka ovo treba pod hitno raspustiti dok Milorada ne uhapse kad je bal nek je maskenbal

KRMAK

SLABO JE TO SVE AKI COVIC NIJE UHAPSEN.

Rumbou

Lafo oni hapse, nesto rade. Glume drzavnu agenciju, vrse upade, prave akcije. Grdne rane. Sto sad ne poslase 3 civila da pokucaju miroljubivo na vrata i uruce pozive osumljicenim kao u Lukavici neki dan. Prestanite se ofirati. Postojite samo za bosnjake. Antibosnjacka agencija

HUKA

Radi Federalna SIPA punom parom.

Nele

Skinite uniforme i podnesite ostavke ako nemate m... da hapsite sve koje treba, a ovo ovako je smiješno. Ima momaka ljudi koji su spremni dati zivot za Državu i koji bi vrlo rado radili taj posao. Smiješno Informativno Politička Agencija.

Zgembo H.

Ja načuo da su one tobejarabi vehabije

Nisi načuo nego je

deset komada vehbiaj uhašeno

sparco

Preko 700 zaposlenih,plate,vozila,mobiteli,oprema.Sad i poskok uskočio.Niču agencije ko gljive poslje kiše.Mada Bolje i to nego Viaduktu penale placat.Idemo dalje,da nas nema trebalo nas je izmislit ..

/ Najnovije