Objavljen uznemirujući snimak teške nesreće u Sarajevu: Tri gospođe za dlaku izbjegle smrt

/ Komentari (12)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Ajoooooj šta rade ovi Eskimi u Sarajevu...

Pa jel ovo normalno? Eakimi! Braćo! Ne pijte!

moji dobri bošnjani

slavili pobedu nad bračom iz katara! a šta će tek biti kad postanemo prvaci svjeta?! ima da proteramo krstaše sa naše zemlje

Nepismeni novinarcic

Da je vozac jurcao ulicama je ok na velikom odmoru uz uzinu da kazu djeca ali napisati na portalu je presmijesno

allaami

ko devedestreće

Nije

Nije on kriv, tu ima traka obilježena strijelicom na desno koja ne vodi nigdje nego pravo na pješačku stazu! Ta oznaka stoji godinama tu i niko se nije trznuo da to ispravi! Tužite Kanton Sarajevo zbog pogrešne oznake!

Bolesnik

slavili pobedu nad bračom iz katara! a šta će tek biti kad postanemo prvaci svjeta?! ima da proteramo krstaše sa naše zemlje ka moji dobri bošnjani ne preskači terapiju

Trijezan

Vidite kako su trijezni vozaci zeznuti. Nije samo alkohol.

janjičari na prilazima gradu

ne preskači terapiju ka Bolesnik jel more c-vitamin sa pola litre vrele boze + eko hurme (iz mekke)?!

UBICU

ZATVORITI U SAMNICU PAR GODINA MOGAO JE MASAKR NAPRAVITI. ****O SEBI PORODICNO STABLO

Bbbb

RJESENJE JE: NAJTEZA I NAJGORA KAZNA...

Miki

dok nepocnete debilima uzimati dozivotno vozacke, i jos slati na robiju nece se pogan seljacka koja je unistila grad svojim poganlukom smiriti, samo derati papacima ***ove jedino rjesenje

JEBBO TE BRAT VLAŠKI USMRĐELI

Pa jel ovo normalno? Eakimi! Braćo! Ne pijte! ka Ajoooooj šta rade ovi Eskimi u Sarajevu...

/ Najnovije