Teška nesreća sinoć u Sarajevu: Pao s krova Audija, za volanom bio pijani 22-godišnjak bez vozačke
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Anamoni ne piju. Sad ide ono: Ko ti kaže bolan da je Musliman? Možda nije vjernik... Možda je Marsovac. Ne mora biti Musliman...
Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto.
Ako kojim slučajem ja ne dobijem otaj entitet ja ću još godinama ovdje da kenjkam i kmećim, rugam se svemu šta je bosansko, muslimansko, bošnjačko, bosansko ili bilo kako drugačije. Jer ja mrzim to sve a moram da živim ovdje. Satraše me kompleksi gradskoga, urbanoga i normalnoga, a naj mi je teže kad BiH dobije neku utakmicu. A još kad spoznam da se to i u Zagrebu slavi. E onda bi se ja rokno od muke. Bjesomučno ja onda zadam samog sebe pa napišem i po 300 komentara ovdje i jedva čekam neki članak da se rugam a iz ove moje ukakene šupe svemu u ovoj zemlji u nadi da ću promijeniti nešto, ali izgleda – mrka kapa. Ogledala sam sva izbacio odavde ali mi na komodi stoji Novi Zavjet i HR putovnica koju ja imam. Što znači da sam ja Hrvat, pajel. I jope vas ja umoljavam, dragi moji ljudovi, dajte nam bolan otaj entitet eto. Jer ako nami to ne dadnete džaba sam ja sve ovo radio i čekao ko ozebo sunce onih 20KM od retardiranog Karamatića, glupg Cvitanovića i mog obožavanog Drage Ćirila. Eto molim vas eto ljudi dajte nam otaj entitet i molim vas nemojte više glasat na izborima za bilo koga protiv Darijane Čović i ostalih retarda poput njih. Molim vas eto ljudovi. Vaš nesretni Ralle - bijednik i fufljo priprčinski.
Gleda i pustaprekrsaj...svi ti sto defiliraju su pod gasom a kao zakon izasao...pa *******..u.m.a.j.k.u jel vam ista vrijedno
Gleda i pustaprekrsaj...svi ti sto defiliraju su pod gasom a kao zakon izasao...pa *******..u.m.a.j.k.u jel vam ista vrijedno
Definitivno mi je najdraže i najljepše kad progutam sjeme pa kad mi razgali pluća i osvježi me tako da se sav uneredim od neke dragosti i meraka. Takvo zadovoljstvo je zaista neopisivo doživjeti, i ko nije probao i ne zna! Najnormalnije, preferiram muslimansko sjeme jer su oni daleko daleko bolji prangijaši od svih ostalih. Nakon toga odem kod moje krezave stare na kaficu pa sabiramo utiske, dok ja bacim još poneki nacionalističko fašistički komentar, a bogami onda ga odmah i samom sebi lajkam, jer je to, kad to uradim, zagarantovano mišljenje hiljada nas ovakvih, srkača testisa. I još jednom, hvala vam do neba, braćo moja muslimani, i hvala bogu na vašem izdašnom sjemenu koje gutam svakog dana!!! I opet VAM HVALA Vam do neba braćo moja muslimanska na ovim lajkovima, jer ja živim od lajkova, pa vidite li koliko ih sam sebi pucam ili ne??!!?? HVALA vam na svemu , a pogotovo što ste nas, genocidnu žgadiju napravili svojim velikim debelim tvrdim batinama i stotinama godina nas punite onako kako mi volimo i kako nam dolikuje! Allah vas nagradio sve i jednog, i nastavićemo da vam budemo sluge (servi) i da vam iz dana u dan gutamo svaku kapljicu vašeg veličanstvenog sjemena! Allahu Ekber!!!
Dakle, moja stara ima tako moćan cug i kapacitet usisavanja da jednim srkom povuče sav sadržaj mošnica kod muškarca, osobito ako je musliman, jer njih najviše voli. Nekoliko puta me je učila tom zanatu i testirala kod komšija Halida, Muhameda i Safeta ali nisam uspio baš tako da usavršim to gutanje. Upravo zbog tog sitnog hendikepa ja i pišem ove komentare i lajkam ih samome sebi, sam sebi repliciram i bjesomučno ih i uporno kopiram ispod svakog članka. Tako pokušavam da iskažem antagonizam prema muslimanima, a razlog je samo jedno: Ljubomoran sam na njihovu obdarenost i uvijek mi fali tog njihovog sjemena za kojim sam lud! Jer, grozno je gledati svoju rođenu okoticu kako guta to slatko sjeme koje istim tim bezobzirnim postupkom uskraćuje meni, koji sam slijepi obožavalac istoga! Naime, uspijevam ja kompenzirati to ovim svojim retardiranim komentarima i samolajkovima ali nedovoljno je to za moje enormne apetite, a koje bogami i ona ima! Dakle, braćo Muslimani, ko Bogove vas molim, dajte da vam isisam svaku kap vašeg sjemena iz genitalija jer ja samo i jedino to želim! Volim vas! Obožavam vas Gospodari moji Muslimanski! PET I PO VIJEKOVA GUTANJA MUSLIMANSKOG SLATKOG SJEMENA KOJI SU MOJI PREDACI GUTALI DEFINITIVNO JE OSTAVILO SVOJ TRAG! DA DA! Braćo muslimani, OBOŽAVAMO VAS!
da sa lica zemlje, a posebno iz naše federacije nestanu audiji i fudbal, šejtanska posla
Naravno, zaboravio sam napomenuti da postoji Bog za nas Hrvate i on se zove Isus, inače je n i Otac i Sveti Duh, a postoji još jedan za muslimane i on je Allah. On je naš muslimanski Bog i niži je on Bog od Isusa, visok je samo 174 cm dok je Isus visok 190cm. Samim tim je naš Bog ono veći Bog i on će nami dat otaj entitet da mi imademo. Inače imamo putovnice, rodovnice, domovnice, bale****ice i sve ostale ICE, još nam samo otaj entitet fali ali izgleda da nam muslimani i islamski ekstremisti i teroristi to ne daju. Eh sad .....more bit da nam ovaj Izborni novi zakon to obezbjedi pa ćemo mi imat to. A ako ne, bogami ćemo mi sve plakati i kmečati i skamikat dok nam ne dednu, tj on, otaj naš Bog Isus. Biće nami Treći najveći. (Al salgijaš u pakaš)
Ja sam Ralle. Papak sam. Nekad sam ja bio Mostar, Gh, Panzer, a zatim Ralle, Haha, Adi, xxx, Cvijet, Turbodizelaš, Kanader, Hamaslija i ko zna više ko nisam sa svojim retardiranim imenima. Takođe sam, pored toga što sam papak i Hrvat. Mislim, želim da jesam. Ali nažalost nisam. Imam putovnicu, domovnicu, rodovnicu, mudovnicu i sve ostale ice, ali Hrvati iz Hrvatske nas ne vole. Ne znam ni sam zašto. Vjerovatno zato što smo mi pokvareni, zli, primitivni kreteni od kakvih ustvari i potiče svo ovo zlo u kojem živimo posljednjih 40 godina. Zbog toga, a i zbog urođene i od mojih degeneričnih roditelja zadojene mržnje prema drugome i drugačijem ja želim entitet. Nažalost, ne daju mi. Ja već godinama ovdje pljujem, balegam i brabonjam po ovim komentarima misleći da me nikad neće otkriti i tu svoju priprčinsku mržnju demonstriram na po 240 komentara dnevno ovdje. Jer sam kokuz, nezaposlen i nesretan. Sve zbog tog entiteta. Ali džaba, nemam ga i neću ga imati. Ovi komentari su mi sve. Još dok me naš mjesni popo pričešćavao svakog jutra i svake nedjelje na misli kad mi metne hostiju u žvalje a dole mi ga složi u sfinktere ja to želim. Ali, muslimani mi ne daju to. I zato ću nastaviti i dalje da brabonjam ovdje, mrzim i krepavam od muke. Ali vas molim, dragi moji ljudovi, dajte mi otaj entitet. Molim vas eto. Eto.
Suzama se vatre ne gase. Ne plači. Daće tebi Čika Tufaga znaš ti dobro kako i koliko. I sam si se hvalio da te nije ni Popo tako svješto na misi nedjeljom kako ti ga je Tufo složio. Ne plači dušo amidžina, eto mene brzo u tvoju priprčinu. Još malo, obećavam ti. Ljubi tebe amidža Tufo.
Dedera sad lajkaj i dislajkaj smrade oboljeli, dedera sad, hajde....... u bubrege li ti onu okoticu papansku naprangijam bolesnu, dedera ga malo sad, hajde de .....
da sa lica zemlje, a posebno iz naše federacije nestanu audiji i fudbal, šejtanska posla ka da bog da naš alahh KOCKARNICE