Požar u Sarajevu: Gorio stan na Grbavici
Radiosarajevo.ba
U sarajevskom naselju Grbavica, u ulici Topal Osman Paše, večeras, 18. decembra, došlo je do požara.
Kako je za portal Radiosarajevo.ba rečeno iz Profesionalne vatrogasne brigade KS, gorio je stan.
"Tri ekipe su izašle na teren i ugasile vatru. Trenutno se vraćaju nazad", rekli su nam iz Profesionalne vatrogasne brigade KS.
Mundijal 2026 | Još jedna senzacija na Svjetskom prvenstvu: Gana uzela bod Engleskoj
Na mjestu događaja je i policija.
Prizore s mjesta događaja pogledajte u našoj fotogaleriji.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
/ Najčitanije
/ Komentari
Prikaži komentare (0)