Otac dječaka zlostavljanog u vrtiću ispred Vlade KS: "Ministrica nije htjela ni pogledati mog sina"
/ Komentari (10)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
Kakvi su oni ljudi!!!!
Nje dovoljno pokriti glavu da budeš dobar i pošten insan, da imaš dušu ali i obrazovanje za posao koji radiš. A ti si se ministrice odavno pokazala kakav si insan. Gnusno je ovo sve
Zar nisu neke vaspitačice uhapšene zbog toga?
za kaj ga ima za gledat!?anuma ne zvrji u mushkinchad
Da li je ovo kulminacija Hotine bahatosti? Zar ona kao odgovorna osoba već nije podnijela ostavku, da vise ne vrši poslove u tehničkom mandatu? Ima li kraja ovoj groteski koju svakodnevno priređuje Hota - Muminović? Šta još treba da učini kako bi reagirale zvanične institucije?
Pa Hota misli da je najbolji interes djeteta da ga ona ne vidi? Mozda je prvi put u pravu, dijete je već doživjelo traume, pa mu ne trebaju još dodatne traume i stresovi!
za kaj ga ima za gledat!?anuma ne zvrji u mushkinchad ka allhamdullilllllaaaa und bismilllaaaaaaa Kak zakaj. Pa zato kaj ti izravno , bez pricuve k a r a m o konstitutivnu kuju koja te okotila.
Ma kakvo bolan tuzilas i sud. Imas imena i ako si pravi otac , lijepi mrak i lomi.
Da li je ovo kulminacija Hotine bahatosti? Zar ona kao odgovorna osoba već nije podnijela ostavku, da vise ne vrši poslove u tehničkom mandatu? Ima li kraja ovoj groteski koju svakodnevno priređuje Hota - Muminović? Šta još treba da učini kako bi reagirale zvanične institucije? ka Neviđena travestija Da li bi je vi branili da je iz poštene i skromne stranke, a kritikuje te zato što je druga stranka. Znam da ste branili ove iz poštene i skromne stranke zbog respiratora
a što radi ženskadija dok im je muškadija na jummi?