Detalji nesreće u Mostaru: Pijani vozač oštetio šest parkiranih automobila, pa potom lišen slobode

/ Komentari (6)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Promicatelj vrijednosti

Kako rastu temperature, tako pristojan svijet zapljuskuje smrad đikana. Sto kaze turska poslovica skovana u osmanskom carstvu" nema đikana dok ga smrdljiva kuja ne okoti", a kod nas se izgleda kuje cesto skotne. Ugodan vikend, mir i svako dobro

Poštar Joca

Kako rastu temperature, tako pristojan svijet zapljuskuje smrad đikana. Sto kaze turska poslovica skovana u osmanskom carstvu" nema đikana dok ga smrdljiva kuja ne okoti", a kod nas se izgleda kuje cesto skotne. Ugodan vikend, mir i svako dobro ka Promicatelj vrijednosti I ko uvjek podrum (ispred prodavnice i kladionice grebatori) ratnici na birou spremni da prosipaju mržnju

Volim stih

I ko uvjek podrum (ispred prodavnice i kladionice grebatori) ratnici na birou spremni da prosipaju mržnju ka Poštar Joca Kazu mi"komentirao te poštar joca", reko "ama da mu hebem i majku i oca." Ugodan ostatak vikenda, mir i svako dobro.

100ka sa istočne obale

Dodže na zapadnu stranu da popije koju, da ih ne vide ovi njihovi... Pa pretjeraju... Pa za volan... A Alla ne pomaže...

E da se sada vlasnici auta

Skupe pa mu pokazati sta je zasluzio,ova šteta je ogromna ljudi ostadoše bez auta pred odmor,valja se zahe,bavat sa osiguranjem

Boske

Dodže na zapadnu stranu da popije koju, da ih ne vide ovi njihovi... Pa pretjeraju... Pa za volan... A Alla ne pomaže... ka 100ka sa istočne obale Katolibansko pokatolcena gncd pedo Epstein ndh ko+pil+ad turskih korena......izgleda da molitve *****i mariji ne pomazu😂😂😂

/ Najnovije