Magazinović: 8 drogiranih bahatih vozača uhvaćeno u jednom danu u Sarajevu!
/ Komentari (18)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
micikice
to ste mogli uraditi i prije 10 godina i nista vas ne sprecava da donesete na nivou kantona ako se hdz kofrci, danas bi mnogi zivoti bili sacuvani...neecete vise nikad dobiti glas paraziti, sad ste se malo aktivirali radi izbora a godinama nista niste radili nego ste pustili da narod gine...Nrode samo glas onome ko nikad nije bio u vlasti
Bice pušteni ksd Tužilaštvo ne radi svoj posao
Bravo! idemo ka 0 mrtvih u KS!
Samo pljackate ljude brutalno da bi sebi paraziti dizali platu svakih sest mjeseci...a saobracajnih udesa sve vise...masovno se prestize preko Pune nigdje presretaca
Ovaj lik iskače uvijek ovako pred izbore, gura ga lobi iz SDP od 2002 i još neki kome glumi korisnog.... Ublehaš. Magazin. kako ćemo za one što su na recept dobili konoplju legalno po tvom prijedlogu zakona, pa ih drot uhvati nakon par dana da "napušu" CBD, jer aparat reaguje isto ko na TH C.
to ste mogli uraditi i prije 10 godina i nista vas ne sprecava da donesete na nivou kantona ako se hdz kofrci, danas bi mnogi zivoti bili sacuvani...neecete vise nikad dobiti glas paraziti, sad ste se malo aktivirali radi izbora a godinama nista niste radili nego ste pustili da narod gine...Nrode samo glas onome ko nikad nije bio u vlasti ka neradnici .
to vam je rjesenje, samo kazna, nista drugo, mislite da cete tako postici cilj, znamo mi sta je tebi cilj Magazinovicu, uciniti ovu zemlju nepodnosljivom za zivot, dati policiji ovlasti da se izivljava nad obicnim svijetom, to je cilj vama, a sto niste stavili lezece policajce na glavnu prometnicu, koji se dizu u vrijeme trkaca, e to je nije rjesenje, nego je rjesenje kazna, polako magazinovicu, karma je neumoljiva
Samo pljackate ljude brutalno da bi sebi paraziti dizali platu svakih sest mjeseci...a saobracajnih udesa sve vise...masovno se prestize preko Pune nigdje presretaca ka Bbt Mora da ste to Vi jedan od tih ljudi....
Dobro rješenje. Naveče ne možeš vozizi od bahate stoke. Sve neki Trampovi umišljeni umovi da zakoni ne trebaju njima i da sve mogu platiti. Čak i ljudske živote. Statistika će pokazati efekte.
Magazinoviću koja je razlika između cbd i thc? I kako ćemo to premostit kod murije?
Termin bahati vozač u zakonskim propisima zar nije malo suviše uličarski i prosto? Što nisi predložio nešto pismenije; npr. vozač koji nepropisno upravlja vozilom i ponavlja za redom prekršaje ili sl. Vožnja koja nije po propisima......
Zatvorske i novcane kazne u isto vrijeme.
Zatvorske i novcane kazne u isto vrijeme. ka Aleksandar Turkovic Turkovicu, pa vidi ti prezimena, ko i u Sase, samo je tvoje josh turkovastije, nije od magaza nego od turak, a znamo mi vase namjere i tvoje i Sasine, potomci turaka...
Termin bahati vozač u zakonskim propisima zar nije malo suviše uličarski i prosto? Što nisi predložio nešto pismenije; npr. vozač koji nepropisno upravlja vozilom i ponavlja za redom prekršaje ili sl. Vožnja koja nije po propisima...... ka Čuj bahata vožnja Ma bravo, oni su bahati, pa takve termine i upotrebljavaju
Cuj cilj nije kaznjavanje, a uveli i poostrili kazne, pa sta je cilj, oprastanje kazni, sta je cilj crni magacine, nemoj nama suplju, naslusali smo se mi tebe i takvih kao ti...
Cuj cilj nije kaznjavanje, a uveli i poostrili kazne, pa sta je cilj, oprastanje kazni, sta je cilj crni magacine, nemoj nama suplju, naslusali smo se mi tebe i takvih kao ti... ka Magacin Dodijelice mu orden Svetog Save u Beogradu, a u Zagrebu lentu Franje Tudznama za ovo
JE PUKO NA RAMINO RADNO MJESTO!!