Policija uhapsila tri osobe odgovorne za ubistvo Kenina Lukača
![Policija uhapsila tri osobe odgovorne za ubistvo Kenina Lukača](https://storage.radiosarajevo.ba/article/444590/871x540/uvidjaj_policija_sarajevo_DZK (6).jpg?v1642856485)
Policija Kantona Sarajevo je pronašla i uhapsila tri osobe koje se dovode u vezu sa izvršenim krivičnim djelom ubistva na štetu Kenina Lukača iz Sarajeva.
Slobode su lišeni A.M. S. A. i V. V., svi iz Sarajeva.
Navedena lica su locirana i pronađena na lokalitetu Stupa, područje općine Ilidža, nakon čega su opkoljeni od strane policijskih službenika i potom, pod nadzorom postupajućeg tužioca Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, lišeni slobode, saopćeno je iz MUP-a KS.
![Četvrti dan potrage za monstrumom: Objavljen video jezera gdje traže ubicu Emira Selimovića](https://storage.radiosarajevo.ba/article/579076/300x185/dron-jezero-drenova-16feb25-prtscryt.jpg?v1739717493)
Četvrti dan potrage za monstrumom: Objavljen video jezera gdje traže ubicu Emira Selimovića
Nezvanično se saznaje da su sarajevski policajci uhapsili Seada Adilovića i Vedada Višnjiča kao i Asmira Murtovića.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.