Bahati vozač povrijedio vatrogasca koji mu je pomagao nakon udesa

1
Radiosarajevo.ba
Bahati vozač povrijedio vatrogasca koji mu je pomagao nakon udesa
Foto: Samir Leskovac / Radiosarajevo.ba / Ilustracija / Na slici nije prikazan događaj iz teksta

Prilikom gašenja požara na automobilu koji je učestvovao u saobraćajnoj nesreći u centru Banje Luke, jedan od učesnika je napao i povrijedio vatrogasca.

U Vatrogasnoj brigadi Banje Luke rekli su da je sinoć došlo je do neodgovornog ponašanja jedne osobe, koja je navodno bila u alkoholiziranom stanju i učestvovala u navedenoj saobraćajnoj nesreći.

"U toku same intervencije, isključivanje akumulatora i spriječavanja daljnjeg širenja požara, ta osoba je bahatim ponašanjem lakše povrijedila jednog vatrogasca i na reagovanje drugog vatrogasca da se odmakne i ne ometa rad ekipe, reagovao tako da se unosio u lice tom vatrogascu uz opasku “Znaš li ti ko sam ja?”, saopštili su vatrogasci.

Duraković podnio krivičnu prijavu Crnoj Gori protiv Andrije Mandića zbog veličanja krvnika Mladića

Duraković podnio krivičnu prijavu Crnoj Gori protiv Andrije Mandića zbog veličanja krvnika Mladića

Dodaju da samo odgovornom i profesionalnom reakcijom njihovog pripadnika nije došlo do neželjene situacije, te je reakcijom pripadnika policije ta osoba udaljeno i smješteno u službeno vozilo policije.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije