Zukan Helez: "Vučić ne zaslužuje i ne smije biti ni na slobodi, a kamoli predsjednik države"

/ Komentari (18)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

Dronom ga Zukane!

Koliko si prodiao dronova, tenkova mogo bi sam da oslobodis Sebiju

Zar komsiji tako

Helezi su bili siromasni nadnicari i pijanice

HUKA

Najbolje bi bilo da se Zvekan, Duduk i Vucic nadju negdje u kafani i dobro pomakljaju pa kom opanci kom obojci. A ne ovako putem dopisivanja.

Ja ZVEKAN HULJAZ

izjavhljjjem najaHvljujem

Srb IN

Najbolje bi bilo da se Zvekan, Duduk i Vucic nadju negdje u kafani i dobro pomakljaju pa kom opanci kom obojci. A ne ovako putem dopisivanja. ka HUKA ne usporedjuj ZVEKANA sa GOSPODOM

Dronovi saTemua

Otkada je Klix raskrinkao lazi o proizvodnji dronova, ministar je, po ko zna koji put iako je osudjen zbog davanja laznog iskaza, opet ponovio svoje lazi i bijesan je na sve osim na sebe

Mujadin

Kad ces shvatiti Zukane da su OS BiH tri vojske. Znas ti dobro, a i mi savremenici, onakva JNA koonglomerat nacija SFRJ i sad pa sad se pretvori u Srpsku vojsku sa svom opremom. Znamo sta je dalje bilo.

zukan jeste galamdzija kao i dodo

a aco balavi vrti srbiju oko malog prsta , reci za svu trojicu da su gospoda može samo od zezzanja

Nuci

Zukan bas ko tele razdragano a tako i izgledas budalo jedna

Vucko je smece, ali ni ti

ne zasluzujes niti biti U KAVANI (znamo zasto), a kamoli nekakav ministar.

Vitez

Kad ovi super komentatori nemju argumenata, onda brljave o gosp.Helezu kojekakve gluposti! Jedini koji je Dodiku sponenuo ***** a mogao je i Goricu u ****cu!

***

***

difo

Što malo ne ćutiš, ispadaš puno pametniji !

Samke

Zukan Helez Analni kompresor alkos i teska budala, Nermin je zapoceo a ovaj ako bude predsjednik SDP tako ce i nestati ista stranka

Hmm Helez

Radiš protiv šefa svog šefa..mogao bi letit iz kmerske stranke!!

***

***

torbicom ga, torbicom ga, BezveZukane!!

smijeni ba papka, ta će ba on tebi gaziji pričat?! kad kreneš u srbiju da ga svrgneš s trona, ponesi i onaj svoj, na dunjaluku najsavremeniji, dron umjesto letećeg ćilima iz džamije. nek te alah čuva.

Više Heleza

Čum se kaže istina - sve babe se pozivaju da bace kakvu blhuvotinu na Zukana. Nek si Dodiku mamaru -znam da si mislio na Goricu !!

/ Najnovije