Željko Komšić prisustvovao svečanom prijemu kod predsjednika Italije Mattarelle i premijerke Meloni
/ Komentari (13)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
pogledaj samo volovske, ublehačke, uhl****ške gloooaaaveeee unuka *****čkog logističara ekonoma...
sejdo je pravi reiSSov, džamijski nerast, olaham. nerast je neuškopljen mužjak svinje, mužjak za priplod reis–sdfa samobombaša talibančića.
pogledaj samo volovske, ublehačke, uhl****ške gloooaaaveeee unuka *****čkog logističara ekonoma... ka pravi nerast Ti si lud.
>>sejdo je pravi reiSSov, džamijski nerast, olaham. nerast je neuškopljen mužjak svinje, mužjak za priplod reis–sdfa samobombaša talibančića. ka sejdo je pravi reiSSov, džamijski nerast<< Ti si lud.
Hehehe vidim mnogo jala, zlobe, primitivizma i nemoći gore u komentarima.
To Zeljko Ljiljane Zlatni....pa evo i da spomenemo da je i laktaski nerast bio kod Hegseta na kafi..iz automata jes - ali od srca..i to na hodniku...😂😂😂
nedaj se ne stasheU crknu.
izgledas odlicno, trijezno. Isplatilo se otici u instituciju…
Usuglašene izmjene zakona kako bi američka tvrtka mogla graditi plinovod u BiH. Veleposlanstvo je na X-u ocijenjilo da rad na plinovodu Južna interkonekcija napreduje i da će se Zakon o Južnoj interkonekciji uputiti političkim čelnicima na odobrenje. Zakon je donesen prošle godine pod pritiskom tadašnjeg američkog veleposlanika Michaela Murphya unatoč protivljenju hrvatskih stranaka.Predvođeni HDZ-om BiH protivili su se da izgradnju plinovoda kojim bi se BiH povezala s hrvatskim plinskim sustavom na Krku i LNG terminalom vodi kompanija BH-Gas sa sjedištem u Sarajevu u kojoj nije zaposlen nijedan Hrvat.Prema ranijim navodima čelnika HDZ-a BiH Dragana Čovića, BH-Gas neće imati nikakvu ulogu u projektu. Trebala bi ga realizirati američka kompanija AAFS, a infrastrukturu graditi američki građevinski div Bechtel.HAHA, ZOVI KRETENA U KAUBOJSKIM ČIZMAMA, KRUUŠKU MARFIJAŠA, da klanja namaz u SRPSKOM MLADIĆEVU, bivšoj srebrenici! ŽIVILE SUVERENE RS i HB, kalifat u rezervat! Čović: Čini mi se da je američka administracija otvorila vrata za sve odnose, za 20-ak dana ćemo biti u službenoj posjeti Washingtonu. Jasno je kakva je ozbiljnost sastanaka na Molitvenom doručku, mi ćemo to imati u drugačijem obliku – kazao je Čović. Govoreći o sastanku s Karen Pirce, kazao je da je dobro informirana o odnosima u Bosni i Hercegovini, a pogotovo vezano za Izborni zakon.Čović je nakon sjednice poručio da ga ne iznenađuje njena izjava da treba riješiti pitanje izbornog zakona.
su pažljivo i stručno koordinirali svoje lobiranje kod gazde u americi. tako i treba da se bore krst/križ protiv genocidnog polumjeseca. Dodik OBJAVIO SLIKU IZ UREDA Karolin Leavitt! Dodik održao sastanak sa glasnogovornicom Trumpa "U Bijeloj kući imali smo veoma dobar razgovor s Karolin Leavitt glasnogovornicom predsjednika Donalda Trumpa".Predsjednica BiH Željka Cvijanović u SAD-u se sastala s američkim ministrom trgovine Howardom Lutnickom, koji je dio administracije predsjednika Donalda Trumpa. Riječ je o njihovom drugom susretu u posljednjih godinu dana. Razgovarala je o Južnoj interkonekciji. Čović: Čini mi se da je američka administracija otvorila vrata za sve odnose, za 20-ak dana ćemo biti u službenoj posjeti Washingtonu. Jasno je kakva je ozbiljnost sastanaka na Molitvenom doručku, mi ćemo to imati u drugačijem obliku – kazao je Čović. Prema ranijim navodima čelnika HDZ-a BiH Dragana Čovića, BH-Gas neće imati nikakvu ulogu u projektu. Govoreći o sastanku s Karen Pirce, kazao je da je dobro informirana o odnosima u Bosni i Hercegovini, a pogotovo vezano za Izborni zakon. Čović je nakon sjednice poručio da ga ne iznenađuje njena izjava da treba riješiti pitanje izbornog zakona.
Lideri Italije su imali rijetku čast ugostiti višestrukog muslimanskog prvaka u šankanju i spustu s lozovačom. Rijetko ga može vidjeti izvan prirodnog staništa u kasabi a izgleda da su ga za ovu priliku i podaprali!
Pravac u krmetnjake zivino,mirni budite dok gospodin Zeljkec govori. Hajde dobro,eto kad insistirate, mozete se sageti i zala6rnyati mu ga..dozvolice vam 😂😂
Poslije ovog lika izaberite Kovačevića pa se pozdravite sa jednom i jedinom!