Završena Sarajevska sigurnosna konferencija: Upućene ključne poruke o sigurnosti i stabilnosti u BiH

/ Komentari (4)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

***

***

Gdje su predstavnici bh.sigurnosti

Sve chifutar do chifutara dosli da zavade po starim dobrom obicaju Nigdje ministra sigurnosti heleza ministra policije bh.obavjestajnih sluzbi Sto ce nam imamo nato i frontex Blago uemlji sto nas ima

cuvate sigurnost

nema u eu jos uvijek

Guest

Bio je prisutan predstavnik sigurnosti BiH ! DENIS PRCIĆ - sudeći po bajramskim sjelima bliski prijatelj Reis ul uleme, - sigurnosni znalac koji zna šta se dešava u BiH u oblasti sigurnosti više nego svi ministri , zmjenici, komenesari i komandiri zajedno, - priajtelj Bakirov i Osmanov, - zaduzen za izdavanje falsifikata, pronevjere, laži, prebijanje vkastite zene itd. Sve u svemu - sigurni smo dok imamo Denisa. Denis čuva nas a Denisa ministri, komesari, policajci, tužioci, sudije .. Mi smo Denisovi ,Denis je naš !

/ Najnovije