Zapalio auto pred djetetom jer nije prošao tehnički pregled
![Zapalio auto pred djetetom jer nije prošao tehnički pregled](https://storage.radiosarajevo.ba/article/309638/871x540/fiat-bravo-pozar-stajkovci1.jpg?v1534276949)
Nova stroga pravila tehničkog pregleda dovele su do očaja mnoge vozače, od kojih su mnogi na jedvite jade uspjeli registrovati svoja vozila, zbog brojnih i nedovoljno jasnih propisa ispravnosti vozila.
Na snimku koji je postavio na društvenim mrežama, vidi se kako u automobil Fiat Bravo, za koji kaže da nije mogao da ga registruje, prvo stavlja sijeno, a potom ga poliva benzinom i pali.
Sve vrijeme uz njega je bio dječak, ne stariji od 7 godina, a “pratnja” ovom činu bio je i njegov monolog o nepravdi jer, kako kaže, zbog rigoroznih pravila, nije prošao tehnički pregled.
Podsjetimo, veliku pažnju javnosti privukao je slučaj koji se dogodio u Požegi, kada je vlasnik zapalio vozilo marke “dačia” jer nije prošlo tehnički pregled.
Revoltirani muškarac, koji nije dobio dozvolu o ispravnosti vozila, 500 metara pošto je sišao sa kontrolnog kanala, zaustavio je vozilo, polio ga benzinom i zapalio ga.
![Radiosarajevo.ba](https://radiosarajevo.ba/assets/img/rsa-box-logo.png)
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.