Zagađenje zraka | Zavod za javno zdravlje KS izdao preporuke za zaštitu radnika na otvorenom

/ Komentari (8)

Povratak na članak
Objavite komentar kao gost ili se prijavite.

NAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.

BOLI ME QU R AC JA SAM SE NA VRIJEME NAPLJACKO

NA TENDERIMA I SAD DUŠKAM U APARTMANU NA BJELASNICI!

Želja mnogih

Živi u Sarajevu??? Svaka cast, Bas čaršija i Željo- to mi je bitno a ostalo… ?! Danke Anke cuvaj se Danske!? Zrak i smog uguši , uvijek dolaze redovno a avioni kasne ili i ne dolete???

AUUU POSEREM VAM SE NA PREPORUKE

SRAM I STID DA VAS BUDE JEDVA CEKAMO IZBORE DA OVE PARAZITE POSALJEMO U TRI LIJEPE!!!

Batukan

SRAM I STID DA VAS BUDE JEDVA CEKAMO IZBORE DA OVE PARAZITE POSALJEMO U TRI LIJEPE!!! ka AUUU POSEREM VAM SE NA PREPORUKE A koga ces docekati rasirenih ruku? Intelektualca, obrazovanog, kulturnog, koji govori nekoliko jezika, poznaje istoriju svijeta i umjetnost, I ne krade? Pusti snovi. Biće Sjaši Kurta da uzjaše Murta, a doratu, tj. narodu, otpadoše m..da.

Dinko

Sram I stid da vas bude, zajedno sa Vladom koja je izdala Upozorenje. Gdje je preporuka za nošenje maski za svo stanovnistvo. Jaka preporuka da se bebe i mala djeca ne izvode van iako je dan sunčan, ali je zagađenje 190. Ili bar da im se prekrij****** necim. Gdje je online nastava? Zabrana loženja lignita i smeća? Kontrola loženja? Besplatni gradski autobusi da voze školarce na planinu, ako ima mjesta za parkiranje autobusa jer od planine napravismo naselja? Svake godine ista prica. Najvaznije je da kao bijesni šakali lajete jedni na druge i zavađate narod. Samo, nicija nije do zore gorila, pa neće ni vaša. Doći će Vrag po svoje kad-tad.

Dingospo

Ja 3 dana ne otvaram prozore. Vani samo sa maskom. Katastrofa

kassabba

alahajmo mumini, alahaaaajmooooooooo

FGRiada

Naravno vlast ne zna donijeti ni jednu mjeru da se smanji zagađenje, ne znaju, ne smiju, uvijek su im samo izbori u glavi... Ni da pokušaju, a evo već godinama isto pile i prevrću iz šupljeg u prazno.

/ Najnovije