Vukanović o Dodikovim sramnim izjavama: "Njegova islamofobija je smišljena, njegova sam noćna mora"
/ Komentari (9)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
svačiji noćna mora
A ne voli ni britanca Crnca Sto znaci da je Tvoj Brat *****k i rasista Bas ne zanima Dal Mu se dopada beitanac crnac Koji je Gavrilu dao pistilj i bombe da Ubije u Sarajevu Ferdinanda i trudnu Sofiju
Ovaj je meni,domicilnome,noćna mora za oči sa tom turskom njuškom.
Bosanski pravoslavci nisu slavenski narod Srbi, već nacija Kraljevine SHS, u velikodržavnoj zločinačkoj funkciji. Nameće se jednostavno rješenje Balkanskoevropskog problema, u obliku Država Bosna, nacija Bosanska za sve, kako je cijeli milenij bilo do XX vijeka.
***
***
***
Vukane, usta moja hvalite me. Dok je tebe, nema zime za Mileta. Samo naprijed.
Projekat #Srbija na moru# je u XX vijeku pokrenuo SEDAM ratova protiv susjeda uključujući i I svjetski rat. Srbiju treba zaustaviti na Drini. Bosna je bedem opstanka Evrope. ka Srbija je zlo Balkana budalama, njima je sve jasno