Vlada KS utvrdila prijedlog budžeta za 2026. godinu u iznosu od 1,9 milijardi KM
/ Komentari (11)
Povratak na članakNAPOMENA: Komentari su isključivo lični stavovi autora. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i pisanja komentara koji podstiču na mržnju. Strogo zabranjen bilo kakav govor mržnje na portalu radiosarajevo.ba, zbog kojeg možete biti krivično procesuirani. Radiosarajevo.ba ima pravo i obavezu da na zahtjev zvaničnih organa dostavi podatke o korisniku čiji komentari sadrže govor mržnje, kao i da korisniku trajno blokira pristup. Obaviještavamo vas da svaki čitatelj dobrovoljno pristupa čitanju i kreiranju komentara i prihvata mogućnost da neki komentari mogu sadržavati narativ koji je u suprotnosti sa vjerskim, nacionalnim, moralnim i drugim načelima. Radiosarajevo.ba ima pravo da obriše sporne ili prijavljene komentare bez najave i objašnjenja. Radiosarajevo.ba koristi automatski sistem prepoznavanja i uklanjanja govora mržnje i drugih neprimjerenih sadržaja u komentarima.
HOCE ONI ***OVACE! NEK JEDU ŠIŠARIKE!
Uk hahahahahaha
I ja sam u kuci ustvrdio pola miliona, za narednu godinu ako mi banka odobri 5ti kredit od 450 milja.
HOCE ONI ***OVACE! NEK JEDU ŠIŠARIKE! ka NEMOJTE DA BISTE STA PREBACIVALI VLASIMA! Tipa Uka i ostalih koji vode Bosnjake Onaj vlasnik Bingo trgovine je prije Par mjeseci pomogao onoga *****ka Koji Vodi aluminu i boksit iz Milica Jos mozes misliti Turcin rekao da bi za njega sve ucinio Mozes misliti Kada Su Srbo *****ci upali u zvornik 92 odmah Su iz Beograda stigli i strucnjaci da aluminu odrze u zivotu da Proces proizvodnje ne stane da Fabrika i Dalje Kada ociste etnicki bosnjske Radi I tako je i bilo radila je sve godine agresije I Danas Radi vjerovatno Bez i jednog bosnjaka I takve pomaze Covjek iz Bringa Koji od Bosnjaka kroz Bingo uzima pare da bi Krvoloka pomagao
HOCE ONI ***OVACE! NEK JEDU ŠIŠARIKE! ka NEMOJTE DA BISTE STA PREBACIVALI VLASIMA! Tek sam shvatio snagu Kantona Sarajevo kada sam vidio budzete u okruzenje! KS sa cca 500.000 stanovnika ima 1,9 milijardi KM budzet. AP Vojvodina u cetvrtak izglasala budzet od 1 milijardu KM a ima 1.800.000 stanovnika! Bravo za KS!!!! Bravo za Vladu KS! A mora se priznati da se vidi ogroman napredak u svim poljima od 2022!
Racunajuci inflaciju 100% otkad su na vlasti, to bi bio ekvivalent budzetu iz 2019ted nekij 900 miliona
Dok pojedine zastupnice/ci ne konstatiraju koje je agregatno stanje budžeta i svih ostalih događanja mi ne znamo ništa! Kada nam priopće i konstatiraju da imaju diplome, da imaju poslovne podvige, da svoje poslove obavljaju savjesno i profesionalno, da su redovno na svojim poslovima za koje ih plaćaju građani… mi im moramo vjerovati vise nego institucijama i svojim ocima! Ne postoje institucije čiji je posao da konstatiraju, postoje samo zastupnice/ci koji će nam “stručno” sve objasniti! Zašto bi nam trebao mrtvozornik da konstatira nečiju smrt, zašto će nam ljekari kada oni nisu zaduženi od zastupnika da”konstatiraju”, zašto će nam sudovi i sudije kad mi imamo zastupnike/ce koji će konstatirati…. sve je to nepotrebno imati, jer mi imamo naše zastupnike/ce koji tačno i precizno znaju sve? Naši univerzalci i politički eksperti imaju zavidno planetarno neznanje, pa će konstatirati bez ikakvih posljedica! Kad oni tako tvrde, uzalud je institucijama tvrditi suprotno, kakve činjenice, kakvi dokazi… oni su dokaz!
HOCE ONI ***OVACE! NEK JEDU ŠIŠARIKE! ka NEMOJTE DA BISTE STA PREBACIVALI VLASIMA! Pokusao sam uporediti po broju stanovnika prema pokazateljima Fedetalnog statistickog zavoda! Znaci KS sa 422.000 stanivnika ima 1,9 milijardi KM. Zbir 4 kantona daje priblizno ovaj broj stanovnika tj.418.000. Kanton Mostar + Kanton zap. Herc. + kanton Livno X + posavski kanton = 210.000 + 93.000 + 76.000 + 39.000 = 418.000 stanovnika daju slijedece budzete : 420 mil.KM + 193 milKM + 155 mil Km + 67 mil KM = 835 mil KM. Znaci KS ima dva i po puta veci budzet od 4 kantona zbirno sa istim brojem stanovnika! Nemam komentara!
MMINISTAR JE KAO I UK TOLIKO LOS, NEISKUSAN I PRIGLUP. OVA IZJAVA JE SRAMOTNA BEZ IJEDNOG EKONOMSKOG POKAZATELJA KS JE U RUKAMA KRIMINALACA I BUDALA
Tek sam shvatio snagu Kantona Sarajevo kada sam vidio budzete u okruzenje! KS sa cca 500.000 stanovnika ima 1,9 milijardi KM budzet. AP Vojvodina u cetvrtak izglasala budzet od 1 milijardu KM a ima 1.800.000 stanovnika! Bravo za KS!!!! Bravo za Vladu KS! A mora se priznati da se vidi ogroman napredak u svim poljima od 2022! ka Jass PAPAK LOS TI JE PRIMJERJER SI EKONOMSKI NEPISMEN. BUDJET JE TROŠENJE A MOŽE BITI I IZ KREDITA BEOGRAD IMA ČETIRI PUTA VISE STANOVNIKA A SAMO DVA I PO PUTA VEĆI BDP VOJVODINA JE SADA SIROMASNA
Pokusao sam uporediti po broju stanovnika prema pokazateljima Fedetalnog statistickog zavoda! Znaci KS sa 422.000 stanivnika ima 1,9 milijardi KM. Zbir 4 kantona daje priblizno ovaj broj stanovnika tj.418.000. Kanton Mostar + Kanton zap. Herc. + kanton Livno X + posavski kanton = 210.000 + 93.000 + 76.000 + 39.000 = 418.000 stanovnika daju slijedece budzete : 420 mil.KM + 193 milKM + 155 mil Km + 67 mil KM = 835 mil KM. Znaci KS ima dva i po puta veci budzet od 4 kantona zbirno sa istim brojem stanovnika! Nemam komentara! ka Jass OPET TI NEPISMENI KANTON SARAJEVO PRAVI 40% SVIH PARA U CIJELOJ BIH SVE OSTALO JE SRANJE ZAJEDNO SA RS